Yardım Arctis 1 wireless alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

HasanBG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arctis 1 wireless xbox edition mediamarktan 1750 Tl'ye alınır mı ?

HasanBG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
alınır kullanıcı yorumlarıda iyi şarj süresi iyi gittigini söylüyor herkes
hocam bende almayı düşünüyordum ama diğer forumlarda genellikle önermiyorlar ondan dolayı buraya da sorayım dedim çünkü zaten yazılımcı akrabam da al diyor ama diğer forumdakiler pek önermiyor nedense

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Alınmaz. Arctis 9'un bile mikrofonu berbattı sen hesap et.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
hocam bende almayı düşünüyordum ama diğer forumlarda genellikle önermiyorlar ondan dolayı buraya da sorayım dedim çünkü zaten yazılımcı akrabam da al diyor ama diğer forumdakiler pek önermiyor nedense
müzik dinlerken istedin verimi alamadıgın icin diyorlar

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751

İyi demişler. Her şey kullanıcı yorumu değildir. Yorumlar 2 dakika ürünün orasına burasına bakılıp yazılıyor? O yüzden yorumlara bakmak kadar saçma bir şey yok.

HasanBG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tam olarak bütçen nedir? Mikrofon önemli mi?
bütçem aslında 2000 tlye kadar çıkabilir ama hocam şey düşündüğümden arctis 3 ü soruyorum hani acaba kara cumaya kadar arctis 3 ile idare etsem de sonradan kara cuma gelince wireless bir kulaklık mı alsam diye düşündüm ama bilemedim bir de aslında xbox'ın kendi ürettiği bir kulaklık varmış wireless olan onu almayı düşündüm trendyoldan 1800 tlye ama onun içinde de donglesi yokmuş ve ayrı olarak 500 tlye satıldıgı için onu almaktan vazgeçtim.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
bütçem aslında 2000 tlye kadar çıkabilir ama hocam şey düşündüğümden arctis 3 ü soruyorum hani acaba kara cumaya kadar arctis 3 ile idare etsem de sonradan kara cuma gelince wireless bir kulaklık mı alsam diye düşündüm ama bilemedim bir de aslında xbox'ın kendi ürettiği bir kulaklık varmış wireless olan onu almayı düşündüm trendyoldan 1800 tlye ama onun içinde de donglesi yokmuş ve ayrı olarak 500 tlye satıldıgı için onu almaktan vazgeçtim.

Bunu alabilirsin:

Hatta bir tanıdığım az kullanılmış 1000 TL'ye satıyordu. İncelemelerini izleyince farkedeceksin.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
neyi alayım anlamadım hocam

Linkini atamamışım bir saniye?

Tanıdığım 850 TL'ye satıyormuş bu arada. Almak istersen aklında bulunsun?