Soru Arada kaldım

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Arkadaşlar Bi redmi note 10 pro buldum bide poco x3 pro. İkisininde fiyatları nerdeyse aynı. Görünümleri güzel ama redmi ninkini çok beğendim. Sosyal medyada aşırı fazla takılan birisiyim. Oyun fazla oynamam ama minecraft pubg mobile gibi oyunlarda beni üzmezse sevinirim. redminin ekranı 120hz diğerinki 240. Bu çok farkedermi kullanımda. En büyük artı olarak redmi note 10 pro da amoled ekran var poco da lcd ekran. Çok kararsız kaldım. Hangisini almalıyım?

Çözüm
Arkadaşlar Bi redmi note 10 pro buldum bide poco x3 pro. İkisininde fiyatları nerdeyse aynı. Görünümleri güzel ama redmi ninkini çok beğendim. Sosyal medyada aşırı fazla takılan birisiyim. Oyun fazla oynamam ama minecraft pubg mobile gibi oyunlarda beni üzmezse sevinirim. redminin ekranı 120hz diğerinki 240. Bu çok farkedermi kullanımda. En büyük artı olarak redmi note 10 pro da amoled ekran var poco da lcd ekran. Çok kararsız kaldım. Hangisini almalıyım?
ikisinin ekranı 120 hz 240hz olan dokunmatik yenileme
çok oyun oynamıyorsun o zaman poco almanın anlamı yok amoled 120 varken ips 120 bence saçma olur redmi note 10 pro da oyunlarda üzmez testlere bakabilrisin

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
çok oyun oynamıyorsun o zaman poco almanın anlamı yok amoled 120 varken ips 120 bence saçma olur redmi note 10 pro da oyunlarda üzmez testlere bakabilrisin

Çözüm

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Bide 128 gb günlük hayatta yetermi? Bide amoled olmasına baya taktım çünkü telefonu gecede kullanıyom. Geceleri telefonumun ekranı baya yüzüme vuruyor lcd olduğu için

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Geçenlerde de aynı soru vardı. Kopyala yapıştır yapıyorum.
Telefondan dizi film çok izlerim, güneş altında ekran rahat görünsün, arkası cam, tasarımı iyi, ana ve makro kamerası başarılı olsun derseniz Redmi Note 10 Pro. Oyun çok oynarım, sabit video çekebilmek benim için önemli ve aldığım telefonu uzun süre kullanmayı düşünüyorum derseniz Poco X3 Pro.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıyeten Mi 11 Lite'a da bakmanızı öneririm.

Son düzenleme: