Araç Yol Kamerası

Bu konuyu okuyanlar

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Fiyat belirtirseniz yardımcı olabilirim.

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Merhaba arkadaşlar. Kullanıp deneyimlediğiniz ve önerdiğiniz uygun fiyatlı araç yol kamerası var mı?
Ne amaçla kullanacaksın ne tür özellikler arıyosun onlarda karar verirsinden kendi kullandığım kamera ile ilgili bigiler vereyim.

1 yıldır Viofo A129 kullanıyorum çok memnunum

Ön Arka 7/24 kayıt yapabiliyor 128 GB' kadar hafıza kartı destekliyor, ayarlarına iyi yaparsan 64 GB hafıza kartı ile 10 gün döngüsel kayıt yapıyor, 1080x1080 her iki kameranın kalitesi, wifi ile telefona kurduğun programla kontrol edebiliyorsun, dahili mikrofonu ile sesli kayıt alabiliyor, aklıma gelenler bu kadar aşağıya bıraktığım linkte detaylı anlatımı var son çıkan modelinde arka kamerasına gece görüş takılmış, ben aldığımda indirimle 700 TL 100 TL park kiti 100 TL Samsung 64 GB mıcro sd hafıza kartı 50TL işçilik toplamda 950 TL'ye mal oldu, ama memnunum.

İbrahimm.ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Sadece yol kayıt için olağandışı durumlarda kanıt olarak kullanmak için. Fiyat olarak da maksimum 300 tl olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maksimum 300 tl olabilir

Söylediğin konuda çok iyi iyi bir deneyim yaşadım 300 TL olan pek bir verimli olmaz ama iş görür, iyi birşey olursa sadece kaza gibi durumlar da değil birçok şeyde işe yarıyor.
Geçen yıl 20 gün kadar Sivas'da kaldım çalıştığım Avm'de bir kişi ile sorun yaşadım bu kişi bir başkası aracılığı ile aracımın camlarına bazı yazılar yapıştırıldı, tabi araç içerisinde pek fark edilmiyor kamera bende kamera kayıtları ile gittim şikayetçi oldum, mahkemeye mala zarar verme, kişiyi toplum içinde aşağılıma küçük düşürme suçundan dava açıldı, uzlaşmaya gidildi ve her birine 500 TL Mehmetçik Vakfı ve Lösev'e bağış şartı ile davamdan vazgeçtim.

Bu gibi birçok durumda haklı olduğun noktada işine yarar.

Baya uzun anlattım yeterli olmuştur sanırım . :D

Son mesajlar