Araç sahipleri kullanıcı alışkanlıkları

Bu konuyu okuyanlar

harun akyüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar adım harun Düzce üniversitesi öğrencisiyim girişimcilik dersi kapsamında aracı olan internet kullanıcıları hakkında bir anket yapmam lazım çok deil 7-8 soruluk bir anket hazırladım. adınız ve yaşınızdan başka kişisel bilginize başvurmuyorum yardımcı olursanız sevinirim. bu bilgiler hiçbir şekilde ticari amaçlı kullanılmayacak,3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkür ediyorum.

google forumda hazırladım anketi linke tıklayarak doldurabilirsiniz teşekkür ederim.

Girişimcilik Anketi { Kullanıcı alışkanlıkları }

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Kusura bakma ama mail - isim isteyen anketleri doldurmuyorum :)
Yaş - cinsiyet bilgileri cevapları sınıflandırman için kullanılabilir, istemen de faydalıdır ama mail - isim çok alakasız geldi. Anketi düzenlemeni, bu alanları çıkarmanı tavsiye ediyorum.

harun akyüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kusura bakma ama mail - isim isteyen anketleri doldurmuyorum :)
Yaş - cinsiyet bilgileri cevapları sınıflandırman için kullanılabilir, istemen de faydalıdır ama mail - isim çok alakasız geldi. Anketi düzenlemeni, bu alanları çıkarmanı tavsiye ediyorum.

mail aslında çok önemli değil kaldırabilirim ama anket dolduranların yarısı zaten mailini sallamış durumda :) yazmak istemiyor iseniz
" [email protected] " yazabilirsiniz.

harun akyüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

harun akyüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Otomobil tutkunları arasındayım onlara atayım linki omlarda katılsın madem ders için :)

valla çok mükemmel olur. Evet girişimcilik dersi kapsamında bir startup nasıl kurulur nasıl anket yapılır , kullanıcı alışkanlıklarını belirlemek için yapıyoruz teşekkür ediyorum tekrar