Arabeskin kralı Ferdi baba böbrek ameliyatı oldu...

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
1589400126190.png

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den
arabeskin kralı Ferdi TAYFUR'a geçmiş olsun telefonu...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya'da özel bir hastanede oğlunun böbreği nakledilen sanatçı Ferdi Tayfur'u telefonla aradı. MHP'den yapılan açıklamaya göre; Devlet BAHÇELİ, Antalya' da özel bir hastanede oğlunun böbreği nakledilen arabeskin yaşayan efsanesi Ferdi TAYFUR ile telefonda görüştü. Ferdi Tayfur ile bir süre sohbet eden Bahçeli, sanatçıya geçmiş olsun dileklerini iletti ve bir an önce sağlığına kavuşması temennisinde bulundu.

YOL ŞARKILARI FERDİ TAYFUR'DAN
Ferdi Tayfur'un, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin en sevdiği sanatçılar arasında olduğu ve klasik araçlarıyla yaptığı yolculuklarda da zaman zaman şarkılarını dinlediği biliniyor.

OĞLU BÖBREK VERMİŞTİ
Bir süredir diyaliz tedavisi gören Ferdi Tayfur, böbrek nakli oldu. Antalya'daki özel bir hastanede ameliyatı gerçekleştirilen Tayfur, oğlunun böbreğiyle ikinci hayatına başladı.

Bu dönemini Antalya'da geçiren Tayfur, korunaklı bir ikamette yalnız kalıyor.

"SAĞLIK DURUMU İYİ"
Tayfur'un ameliyatını gerçekleştiren doktoru, ünlü sanatçının sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi:

"10 gün önce böbrek nakli yaptığımız ve beş gün önce taburcu ettiğimiz duayen sanatçımız Ferdi Tayfur'un, sağlık durumu gayet iyi ve böbrek fonksiyonları normale dönmüştür." (Kaynak:En Son Haber)

Bende hayranı olduğum en çok sevdiğim sanatçı olan büyük usta Ferdi TAYFUR' a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Geçmiş olsun Ferdi Baba'ya. Ülkemiz müzik tarihi için çok kıymetli sanatçılardan biri olduğu şüphesiz. Serdar Ali Çelikler Ferdi Baba ile olan anısını anlatıyor, hoş bir sohbeti buraya sıkıştırayım bu bahaneyle.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu arada unuttum, ben de geçmiş olsun diyorum, Rabbimden acil şifalar diliyorum. O bu ülke'nin geçmişinde, tarihinde izler bırakmış olan çok değerli bir sanatçımızdır.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Geçmiş olsun Ferdi Baba'ya. Ülkemiz müzik tarihi için çok kıymetli sanatçılardan biri olduğu şüphesiz. Serdar Ali Çelikler Ferdi Baba ile olan anısını anlatıyor, hoş bir sohbeti buraya sıkıştırayım bu bahaneyle.

Çok iyi bir anı imiş. Ferdi babanın ne kadar mütevazi olduğunu biliyorduk bir kez daha pekiştirmiş olduk. Türkiye' nin en şöhretli sanatçısıdır. Ellerinden öpüyorum ve saygıyla eğiliyorum büyük ustanın.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Ekli dosyayı görüntüle 98634
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den
arabeskin kralı Ferdi TAYFUR'a geçmiş olsun telefonu...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya'da özel bir hastanede oğlunun böbreği nakledilen sanatçı Ferdi Tayfur'u telefonla aradı. MHP'den yapılan açıklamaya göre; Devlet BAHÇELİ, Antalya' da özel bir hastanede oğlunun böbreği nakledilen arabeskin yaşayan efsanesi Ferdi TAYFUR ile telefonda görüştü. Ferdi Tayfur ile bir süre sohbet eden Bahçeli, sanatçıya geçmiş olsun dileklerini iletti ve bir an önce sağlığına kavuşması temennisinde bulundu.

YOL ŞARKILARI FERDİ TAYFUR'DAN
Ferdi Tayfur'un, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin en sevdiği sanatçılar arasında olduğu ve klasik araçlarıyla yaptığı yolculuklarda da zaman zaman şarkılarını dinlediği biliniyor.

OĞLU BÖBREK VERMİŞTİ
Bir süredir diyaliz tedavisi gören Ferdi Tayfur, böbrek nakli oldu. Antalya'daki özel bir hastanede ameliyatı gerçekleştirilen Tayfur, oğlunun böbreğiyle ikinci hayatına başladı.

Bu dönemini Antalya'da geçiren Tayfur, korunaklı bir ikamette yalnız kalıyor.

"SAĞLIK DURUMU İYİ"
Tayfur'un ameliyatını gerçekleştiren doktoru, ünlü sanatçının sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi:

"10 gün önce böbrek nakli yaptığımız ve beş gün önce taburcu ettiğimiz duayen sanatçımız Ferdi Tayfur'un, sağlık durumu gayet iyi ve böbrek fonksiyonları normale dönmüştür." (Kaynak:En Son Haber)

Bende hayranı olduğum en çok sevdiğim sanatçı olan büyük usta Ferdi TAYFUR' a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Geçmiş olsun. Yalnız abi başlığı görünce sen zannettim şeytan kulağına kurşun.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Allah hiç kimseyi sağlık konusunda haber yaptırmasın. Hatta iyi karşılanmayacak her konuda...
Amin abi Allah korusun öyle bir durum olsa forumda haber olacak şekilde değil de diğer iletişim yollarından demek istedim. Allah herkese sağlık sıhhat versin, hasta olana da şifa versin.