Arabayı Çok Hızlı Kullanmıyorum

Bu konuyu okuyanlar

salihSR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Ehliyetimi alalı 1 aydan biraz fazla oldu. Sürekli arabaya bindiğimde yüksek hızlara çıkıyorum. İşin kötü tarafı bunun farkında olmamam. Hem kendi hayatımı hem de başka insanların hayatını tehlikeye atıyorum. Nasıl kendimi yavaş araba kullanmaya alıştırabilirim sakince yavaşça kullanabilirim yardım ederseniz sevinirim.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Hey allahım ya. Birileri bir şeylere alışamadı diye illa masum birilerinin canı tehlilede mi olmak zorunda... İradeyi az kendinizde tutun. Bir şeyler yapabilmek için zorlayın az kendinizi...

salihSR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Hey allahım ya. Birileri bir şeylere alışamadı diye illa masum birilerinin canı tehlilede mi olmak zorunda... İradeyi az kendinizde tutun. Bir şeyler yapabilmek için zorlayın az kendinizi...
cahillik diyelim hocam

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Hız sınırlayıcı kullanın. Pahalı gelirse gaz pedalının altına bir buton yerleştirin. Gaza fazla basınca butona temas etsin ve bir sinyal sesi çıkarsın. Sesi duyunca gaza daha fazla basmayın.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Fark etmeden hızlanmak imkansız.

Diyelim ki fark etmiyorsunuz, dikkat probleminiz falan vardır. Farkında olmadığınız tek şey hız değildir bence. Hızla çıkan bir yayayı göremeyebilirsiniz, önemli bir trafik işaretini göremeyebilirsiniz vs.