Arabanın arkasında neler satılabilir (Ticaret )

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, geçen yine buna benzer bir konu açmıştım yetkili neden sildi bilmiyorum inşallah bunu silmezler :) hiçbir zararlı bir şey yok çünkü

Arkadaşlar İstanbul da olanlar bilir duraklarda yol kenarlarında v.s. arabanın arkasında kahvaltı meyve sebze yiyecek içecek satanlar çok var İstanbul da yaşayan arkadaşlar bilir, benimde doblo aracım var böyle ne satabilirim hafiften böyle ticarete girmek istiyoruz sizce arabanın arkasında neler satılabilir değişik fikirlerinizi bekliyorum, herkese iyi forumlar.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Kangal sucuk :)

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Atkı,eldiven,mont kısacası kıyafet satılabilir,ayakkabı olabilir. Ama bu yasak :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gözleme ile taze sıkma meyve suları satabilirsiniz kis günü. Arabada koku da yapmaz fazla. Piyasanin biraz altında satarsaniz iyi satış yaparsınız. Giyim isinde seyyar satıcı için pek kar yok diye biliyorum.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
İyi fikirleriniz için teşekkürler :)
Yeni fikirleri olan arkadaşlarımız paylaşırsa seviniriz.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Fındık fıstık satabilirsin. Uygun fiyata satarsan birde işlek bir yer bulursan gör bak satışları :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Önerileriniz için tekrar teşekkürler, değişik fikirleri olan varsa paylaşabilirler.

scaiterssd

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sabahları kahvaltı sandıvıc yapıp satabılrısın bızım burda yapılıyo cok ıslek herkes alıyo

oucakkaya121

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pilavci diyecem ama doblonun arkasinda olmaz o iş, sandvic yada meyve suyu olabilir evet. Ama kiyafet bence sakat olabilir vergisiz satacagin icin zabita sikinti yaratabilir. Bunlarida dusunmek lazim yani , aklima bisi gelirse yazarim gene

MuratPasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kuruyemis herkes satıyor sen yagmurda şemsiye serin havada sıcak sahip ihraç fazlası tekstil sat bozulacak ürünlerden uzak dur elinde patlamasın

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Salep sat iyi gider havada soğuk :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
sabahları kahvaltı sandıvıc yapıp satabılrısın bızım burda yapılıyo cok ıslek herkes alıyo
Sabahları onu yapıyoruz zaten :p ama kurtarmıyor öğlen ve akşam ek iş arıyoruz araç ile :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şaka falan değil yumurta sat.
Mahallelerın olduğu yerlerde düşünülebilir ama bizim çevremız 10 -20 km boyunca siteler dolu öyle sokak arası satılacak mahalleler yok ama bir araştırma yapılabilir :)

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sabah millet işine gittiği için hemen hızlı bir şekilde alıp gideceği türden bir şey olmalı ki sizi tercih etsin.Yemek kategorisi bunun için uygundur bence.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Su ve Yağ içerisinde pişirilen sabah köfteleri yapıyorlar. Pazar sabahlarının değişmezi.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Açtığım konuyu hortlatmak gibi olacak ama yeni konu açıp konu kirliliği yapmaktan iyidir. Aracım ile iş arıyorum ne tür işler var yada bildiğiniz bir iş varmı bu ürün v..s satmak dışında. Birisinden bu kargo taşımacılığı ile ilgili birşey duydum ama detaylı öğrenemedim sadece mazot parısını karşılıyor ve km başı ücret alıyorsun paket teslim ediyorsun gibi bir olay vardı. Bu tarz işleri nereden bulabiliriz .

İyi forumlar.

Reaksiyon puanı
0
Çikolatalı ve şerbetlenmiş kemalpaşa tatlısı satabilirsiniz.Genellikle aynı ürünler satılıyor farkınız olmuş olur. Muhtemelen çevrenizde bu ürünleri satan olmayacaktır çok iyi satış rakamları yakalanabilir.

Toptan alımlar için Paşa Tatlı www.pasatatli.com ile irtibata geçilebilir. Diğer firmalar 1koli siparişle ugraşmak istemiyor ya da bayisine yönlendiriyor.

Son mesajlar