Araba Parcasi Satan Bir Site Icin Banner Logo Tasarimi

Bu konuyu okuyanlar

markusmuller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.

Bir tanidigim icin, e ticaret sitesinde yapacagi satislara koymasi, icin logo vede banner lazim. Yardim edebilecek arkadas var mi? Eminim ki bu isten anlayacak arkadaslarin 5 dk larini almaz. ben anlamiyorum kendim de yapamiyorum. Cok detayli bir sey olmasina gerek yok.

1.Firma Adi: Autoverwertung Nord

2.Alt Baslik: Gebrauchte Orginal- Ersatzteile für alle Kfz-Typen
Tercumesi: Hertürlü Ikinci El orjinal Yedek Parcalar (arabalar icin)

3. Ek aciklama: Zertifizierter Betrieb
Tercümesi: Sertifikali Isletme

4.
Telefon: 030/40 39 49 59 sadece numara yazilsa yeterli.

ricam cok sadece bir sey olmasi.

örnek bir logo: üc assagi bes yukari, ayni tarzda buna benzer ama aynisi olmayacak sekilde bir logo olabilir.

http://www.autoteile-wedding.de/logo_ebay1.jpg

yukaridaki logoda autoteile wedding yazan kisim firmanin adi, onun üstünde yazan kisim ise alt baslik. sag alt kösedeki ise Sertifikali isletme manasina geliyor. sag taraftaki atw yazisida birmanin isimlerinin basharflerinden olusturulmus bir sembol. mesela bizde motor yerine baska bir resimi baska bir sekilde koyabiliriz.

bazi resimler icin:

http://www.vm-digital.net/wp-content/uploads/2011/03/carsablanca-daparto-ersatzteile.jpg

bir iki resim linki daha ekleyecegim, yada sizden ricam kendiniz de bulabilirseniz olur. yeterki üsteki örnek logonun aynisi olmasin.

yardimlariniz icin simdiden cok tesekkür ederim. boyutlari yukaridaki örnek logodaki ile ayni olabir.

markusmuller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
resmin saginda ki altigenin icindeki atw o resimdeki sirketin logosu.

sukru15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belki tam olmamıştır ama .D anca bu kadar oluyo belki motor resmi bozuyodur işi ama bu kadar benden :D

okyanus92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ücret verirsen profesyonel bir tasarım cıkarrım sana bu arada logo dediğin sey banner gibi bişi cıkarmıssın

ücret verirsen profesyonel bir tasarım cıkarrım sana bu arada logo dediğin sey banner gibi bişi cıkarmıssın