Araba İçin En Güzel Renk Sizce Ne?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Usain

Modcuk
Yönetici
Moderatör

Bence markadan markaya değişir. Ama genelde lansmanlarda, broşürlerde ve dergilerde kullanılan renkler yakışır.
Bana göre;
-Volkswagen'lerde beyaz ve siyah yakışıyor.
-Ford'larda açık renkler, gri ve kırmızı. Ama yeni renkleri de çok güzel. Broşürlerdeki ve reklamlardakilerden bahsediyorum.
-Toyota'ya yeni nesilde gri gibi ondan bir öncekinde tartışmasız beyaz ve önceki nesillerde gri yakışıyor.
-Fiat özellikle yenilerde kırmızı.
-Audi beyaz, siyah veya kırmızı.
-BMW siyah veya mavi. Beyaz'da biraz monotona kaçıyor.
-Renault'larda beyaz kesinlikle sonra kırmızı, yeni kaslı duran modellerde de beyaz veya gri güzel gösteriyor. Siyahla yeni Megane'lar makam aracına dönüşüyor. Öyle siyahın yakıştığı diğer modelleri de var ama saymayacağım.
-Alfa Romeo kırmızı kesinlikle.
-Mercedes siyah veya beyaz. Hp ufak modellerinde de kırmızı muazzam oluyor.
Ve geldik Tesla'ya. Kırmızı bunun için var. Güzellik, aşk her şey bunda. Ama X'e beyaz da yakışıyor. Ne giyseler yakışır gerçi. :)

75115

Şunun güzelliğine bakın. :)

75116

Şunun tatlılığına bakın. ?

Son düzenleme:

Isaac42

Profesör
Şu bmw m3 m5 lerde ki hafif açık mavi renk var ya jantlar da siyah olacak. Onun rengi her arabaya yakışır

TRTURKEYTR

Profesör

Bence markadan markaya değişir. Ama genelde lansmanlarda, broşürlerde ve dergilerde kullanılan renkler yakışır.
Bana göre Volkswagen'lerde beyaz ve siyah yakışıyor. Ford'larda açık renkler, gri ve kırmızı. Ama yeni renkleri de çok güzel. Broşürlerdeki ve reklamlardakilerden bahsediyorum. Toyota'ya yeni nesilde gri gibi ondan bir öncekinde tartışmasız beyaz ve önceki nesillerde gri yakışıyor. Fiat özellikle yenilerde kırmızı, Audi beyaz, siyah veya kırmızı. BMW siyah ve ya mavi. Beyaz'da biraz monotona kaçıyor. Renault'larda beyaz kesinlikle sonra kırmızı, yeni kaslı duran modellerde de beyaz veya gri güzel gösteriyor. Siyahla yeni Megane'lar makam aracına dönüşüyor. Öyle siyahın yakıştığı diğer modelleri de var ama saymayacağım. Alfa Romeo kırmızı kesinlikle. Mercedes siyah veya beyaz. Hp ufak modellerinde de kırmızı muazzam oluyor.
Ve geldik Tesla'ya. Kırmızı bunun için var. Güzellik, aşk her şey bunda. Ama X'e beyaz da yakışıyor. Ne giyseler yakışır gerçi. :)
Ekli dosyayı görüntüle 75115
Şunun güzelliğine bakın. :)

Ekli dosyayı görüntüle 75116
Şunun tatlılığına bakın. ?
Sedef beyaz veya Gri(Bir adı vardı ama hatırlamıyorum)

Brkmn

Asistan
Kırmızı rengi her arabaya yakıştıramıyorum. Mesela bir Hyundai de kırmızı renk çok sırıtırken kalıplı arabalarda mercedes, bmw gibi o kadar güzel duruyor ki aşık olasın geliyor. Bu arada benim favorim budur.

75140

edegre

Üyecik
Bence Gri veya Kırmızı, göze batmamak için Gri ama koyu gri olması daha iyi olur. Göze batmaktan kaçınmıyorsanız kırmızı çok iyi durur

Son mesajlar