Öneri Araba ehliyeti ile kullanıla bilicek hızlı ve güzel motorsiklet

Bu konuyu okuyanlar

Recoooo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar elektirikli scooter var
(martı gibi)45km hız yapıyor ve yetersiz kalıyor
Arora cappuccion 50cc den 80cc ye yükseltilmiş modelini almayı düşünüyodum

ama top speed 70km ve yokuşlarda zorlanıyor
Kısacası arora gibi kalıplı güzel gözüken
Top speed biraz daha yüksek bi model bilen varmı

yurt dışında cık güzel 50cc. Modeller var ama türkiyede satışı yok yardım ederseniz sevinirim

EnesPolatdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar elektirikli scooter var
(martı gibi)45km hız yapıyor ve yetersiz kalıyor
Arora cappuccion 50cc den 80cc ye yükseltilmiş modelini almayı düşünüyodum

ama top speed 70km ve yokuşlarda zorlanıyor
Kısacası arora gibi kalıplı güzel gözüken
Top speed biraz daha yüksek bi model bilen varmı

yurt dışında cık güzel 50cc. Modeller var ama türkiyede satışı yok yardım ederseniz sevinirim
Bütçe söylersen yardımcı olurum.

Recoooo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Motosiklet mi tercih edersin scooter mi?
Araba ehliyetiyle kullanılsın yeter az biraz hızlı birazda güzel gözüksün aprilla rs50 modelleri gibi bi model varsa 10 numara olur türkiyede öyle bi model yoksa arora cappuccion gibi bişeyler olur

EnesPolatdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Araba ehliyetiyle kullanılsın yeter az biraz hızlı birazda güzel gözüksün aprilla rs50 modelleri gibi bi model varsa 10 numara olur türkiyede öyle bi model yoksa arora cappuccion gibi bişeyler olur
Çin motorlarından olabildiğince uzak dur. Ülkemizde 50cc motorlar ne yazık ki çok yok belki Yamaha neos olur. 50cc bir motor ne hızlı gidebilir ne güzel gözükür onu bir kesinleştirelim. 50cc motor da alsan ekipmana önem ver. Allah korusun 50 60km hızla bile düşsen her tarafın soyulur 2 hafta yataktan kalkamazsın. Çok ciddi bir konu bu 50 cc ne olacak diye düşünme lastikleri küçük olacağı için hele bide sert hamurlu lastikse ülkemizin kalitesiz asfaltında pek iyi bir ikili olmayabilir. Ben olsam ya a1 ehliyet alıp 125cc'lik bir Japon alırım ya da Yamaha Neo alırım tercih senin. Burada amacın şekil olmamalı sağlam olmadıkça istediği kadar güzel olsun.

Recoooo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Çin motorlarından olabildiğince uzak dur. Ülkemizde 50cc motorlar ne yazık ki çok yok belki Yamaha neos olur. 50cc bir motor ne hızlı gidebilir ne güzel gözükür onu bir kesinleştirelim. 50cc motor da alsan ekipmana önem ver. Allah korusun 50 60km hızla bile düşsen her tarafın soyulur 2 hafta yataktan kalkamazsın. Çok ciddi bir konu bu 50 cc ne olacak diye düşünme lastikleri küçük olacağı için hele bide sert hamurlu lastikse ülkemizin kalitesiz asfaltında pek iyi bir ikili olmayabilir. Ben olsam ya a1 ehliyet alıp 125cc'lik bir Japon alırım ya da Yamaha Neo alırım tercih senin. Burada amacın şekil olmamalı sağlam olmadıkça istediği kadar güzel olsun.
Ehliyet alıp honda cbr 125 düşündüm aslında ama 50cc lerde hem az yakıyo hem vergi yok sigorta yok benzin derdi yok

dyi99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ehliyet alıp honda cbr 125 düşündüm aslında ama 50cc lerde hem az yakıyo hem vergi yok sigorta yok benzin derdi yok
bende ehliyet alıp daha yüksek model almayı düşünüyorum fakat motor sürmesini hiç bilmiyorum sadece B ehliyetim var 50cc mondial revival schooter tarzı her zaman iyidir kop araştırıyorum var fakat yorar gibime geliyor ülkemizin 2.el piyasası ne yazık ki çok güzel istediğimiz her şeyi alabiliyoruz

Recoooo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yuki fifty 50 modeline bi göz at derim
Benim hoşuma gitti ama sen ne düşünürsün bilemem