Apple'ın Allah Belasını...

SmokeXD

Dekan
Ya arkadaş telefon güncellenince çöker mi. Takılmalar 3-4 katına çıktı. Alacam fırlatacam duvara...

E. Balimre

Asistan
Fırlat gitsin :)Bendede ios 6da oluyor.Apple'da 3. güncellemeyi yapınca sorun oluyor.8.1 sürümünü bekleyin.Az biraz düzelir.

Haha bomba cevap olmuş bu gene iyi chat527 kullansa bide :D

çocuğun birinde gördüm hala ch@t527 kullanıyordu enazından earpods hiç sorun çıkartmadan onunla kullanılıyor müzik dinlemek için iyi sesi yeterince güçlü burn-in için onu kullanıyorum 7/24 radyo çalıyor pc açık olduğu sürece şarj oluyor sonra deşarj...
android4.0 altı javadan kötü bunun kanıtı gt-s5360...

çocuğun birinde gördüm hala ch@t527 kullanıyordu enazından earpods hiç sorun çıkartmadan onunla kullanılıyor müzik dinlemek için iyi sesi yeterince güçlü burn-in için onu kullanıyorum 7/24 radyo çalıyor pc açık olduğu sürece şarj oluyor sonra deşarj...
android4.0 altı javadan kötü bunun kanıtı gt-s5360...
Çocuğa 128 kblık sim önerseydin kurtarsaydın onuda bu acıdan sana dua ederdi :D

semih61

Profesör
arkadaşım belliki internet kullanan birisisin eski nesil iphone larda hersene aynı şey biraz bekleyin internetten araştırın ne oluyor güncellersem diye

bana kalırsa 3 nesil eskiyse iphone güncelleme yapılmamalı

Seyhoo

Dekan
Yasaklı

Dert yok tasa yok sinirlendimi fırlat yinede sana küsmez, üzmez sarjı bitme sorunu yok taşşş gibi taşşşş canım telefonum benim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim iPad air bile tarumar oldu iOS 8 ile hiç bişey normal değil