Soru Apple Watch Ultra'da kılıf kullanılmalı mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ykaan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar merhaba. Apple Watch Ultra 2 aldık geçenlerde ama ekran safir cam, kolay kolay çizilmez diyorlar ama çerçevesi için falan. Sizce kılıf almalı mıyım? Yoksa gerek yok mu, var mı? Kullananlar kılıflı mı kullanıyorsunuz?

Son düzenleyen moderatör:

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Arkadaşlar apple watch ultra 2 aldık geçenlerde ama ekran safir cam kolay kolay çizilmez diyorlar ama çerçevesi için dalan sizce kılıf almalımıyım yoksa gerek yok mu var mı kullanan kılıf lımı kullanıyorsunuz ?
Çok pahalı bir cihazmış, bence alın kılıf, bu arada bir saat cidden 46 bin lira mı? 😀

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Çok pahalı bir cihazmış, bence alın kılıf, bu arada bir saat cidden 46 bin lira mı? 😀
Aynen ben şndşrim yakalaldım aldım hemen 36 küsüre hatta sonra çok pahalı iade edim deidm arkadaşlar 10 bin kardasın saçmalama falan dediler kaldı

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Kamera için gerek yok.
Bugün telefonu kısa mesafeden parkeye düşürdüm evlat acısı gibi oturdu içime nette araştırdım pili etkileyebiliyormuş vs bşe olmadı sağında solunda ama biraz şarjı dğne göre daha az gitti gibi geldi alakalı mı bilmiyorum ama kafama çok takıldı🙄

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,470
Bugün telefonu kısa mesafeden parkeye düşürdüm evlat acısı gibi oturdu içime nette araştırdım pili etkileyebiliyormuş vs bşe olmadı sağında solunda ama biraz şarjı dğne göre daha az gitti gibi geldi alakalı mı bilmiyorum ama kafama çok takıldı🙄
Pili etkilemez hocam.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Hocam ben telefonu asfalta düşürdüm bir şey olmadı, canınız sağolsun üzülmeyin, İnşAllah bir şey olmaz.

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Pili etkilemez hocam.
Peki sorun olmuşmudur parke falan sert zemin değil ama yinede biraz düşündüm kılıf ekran koruyucu vs vardı ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pili etkilemez hocam.
Peki sorun olmuşmudur parke falan sert zemin değil ama yinede biraz
Hocam ben telefonu asfalta düşürdüm bir şey olmadı, canınız sağolsun üzülmeyin, İnşAllah bir şey olmaz.
inşallah kılıfda dahi bi zarar va yokda işte daha yeni adlm insan takılıyor😅

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,470
Peki sorun olmuşmudur parke falan sert zemin değil ama yinede biraz düşündüm kılıf ekran koruyucu vs vardı ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki sorun olmuşmudur parke falan sert zemin değil ama yinede biraz

inşallah kılıfda dahi bi zarar va yokda işte daha yeni adlm insan takılıyor😅
Olmamıştır hocam, rahatlayın.