SDN Apple Watch modelleri yasaklanıyor! İşte nedeni

Bu konuyu okuyanlar

SDNRobot

shiftdelete.net
SDN
Reaksiyon puanı
559
apple-watch-abd-gelecek-hafta-yasaklanacak1.jpg

Bu içerik ilk olarak Apple Watch modelleri yasaklanıyor! İşte nedeni adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Reaksiyon puanı
16,118
mf0544 kullanıyorum ama bu durum AliveCor'un batması ile sonlanır çok yanlış yapıyor para için ... yapıyor derler.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,251
Akıllı saat kullanmadığım için beni bağlayan bir şey yok.
Appleın en büyük hatası şu saati android ile tüm özellikleriyle çalıştıramaması oldu.

Bunu yapsaydı çok daha fazla kullanıcı ile buluşurdu apple watch.

Bu kadar katı davranması kendine zarar veriyor, baştan beri android ile çalışabilmeliydi

Hayır sanki apple watch u samsung telefonuma eşleştirsem appleın bilgilerini ve tüm kullanıcılarının bilgilerini çalacam ??

Garip apple tripleri

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Appleın en büyük hatası şu saati android ile tüm özellikleriyle çalıştıramaması oldu.

Bunu yapsaydı çok daha fazla kullanıcı ile buluşurdu apple watch.

Bu kadar katı davranması kendine zarar veriyor, baştan beri android ile çalışabilmeliydi

Hayır sanki apple watch u samsung telefonuma eşleştirsem appleın bilgilerini ve tüm kullanıcılarının bilgilerini çalacam ??

Garip apple tripleri
Apple ona güvenlik bahanesi ile izin vermiyor.Hocam Apple ın maalesef tüketiciyi sinir eden tuhaflıkları var yok değil.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Saat=Huawei diyorum artık adamlar kralını yapıyor cidden ?

Adamlar telefonu bırakıp giyilebilir cihaza yönelecek herhalde ?
Hocam 12 pro+Çakma AirPords pro 2 kullanıyorum.Başkada kullandığım bir şey yok.?? Akıllı saate hiç ilgim yok.Saat alsam normal şık duran bir saat alırım.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,251
Hocam 12 pro+Çakma AirPords pro 2 kullanıyorum.Başkada kullandığım bir şey yok.?? Akıllı saate hiç ilgim yok.Saat alsam normal şık duran bir saat alırım.
Saati önceden hiç önemsemezdim ömrümde kullanmışlığım yok mi band 6 ile başladım sonra olmazsa olmazım oldu ? önceden çok özelliği olsun diyordum şimdi hiç önemi yok uyku ve adım sayıcı olsun kafi

Kulaklıkta ttech in mono tek kulaklığını kullanıyorum.