Apple watch 3 hala alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Apple watch almak istiyorum ama açıkcası watch se ile watch 3 arasında pek fark göremedim belki benim bilgisizliğimdendir.farkları neler? Apple watchlarda güncelleme kaç yıl oluyor? Aplle watch 3halen alınır mı

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Se alacaksanız daha iyi olur hem de güncel.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Apple watch almak istiyorum ama açıkcası watch se ile watch 3 arasında pek fark göremedim belki benim bilgisizliğimdendir.farkları neler? Apple watchlarda güncelleme kaç yıl oluyor? Aplle watch 3halen alınır mı
Watch Series 1 Bile Hala Kullanılıyor Ve Yağ Gibi Akıyor? Watch Series 3 Tabiki Alınır Fakat Yinede Bütçe Yetiyorsa Watch SE Tavsiyemdir

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Watch Series 1 Bile Hala Kullanılıyor Ve Yağ Gibi Akıyor? Watch Series 3 Tabiki Alınır Fakat Yinede Bütçe Yetiyorsa Watch SE Tavsiyemdir
Güncelleme desteği kesilirse saate uygulama yüklemeye devam edebilecek miyim veya bildirimlerimi alabilecek miyim

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Hocam Kazık gibi geldi bir saate 4000tl verilirmi ya?

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Güncelleme desteği kesilirse saate uygulama yüklemeye devam edebilecek miyim veya bildirimlerimi alabilecek miyim
İşin O Kismindan Dusunmedim Ama Suan Bile Watch 1 Satin Alıp Kullananlar Var Watch 3 Kesinlikle 2-3 Sene Daha Güncelleme Alır Diye Umuyorum

ardabast61

Asistan
Reaksiyon puanı
205
Tabii ki SE alman daha mantıklı olur.Zaten her sene daha iyisi çıkıyor modellere çok takmaya gerek yok bence.Ama ben olsam almışken daha iyisini alırdım ki seri 6 kullanıcısıyım.Teknik olarak işlemci dışında pek bir fark yok birde güncelleme alma süreleri anlamında SE daha uzun ömürlü ve mantıklı bir seçim olacaktır.

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Apple Watch 3 bende var 6 ay önce aldım her işimi görüyor hocam. Ama 42mm lik apple watch 3 alacaksanız almayın ya 38mm alın onu da önermem küçük ekran. Çünkü 42mm fiyatı 2000. Yanlış hatırlamıyorsam SE’nin fiyatı da 2500 civarlarındaydı. Bütçeyi biraz arttırıp se alabilirsiniz yok ben daha çıkamam derseniz 3.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Watch Series 3 hala alınır fakat bütçen Watch SE'ye yetiyorsa onu almanı öneririm.

na_rda

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Watch Series 3 hala alınabilir ve gayet de güzel bir watch. Ancak alabilirseniz SE almanız çok daha mantıklı olacaktır. Bunu dememdeki sebep de çok daha güncel olması :) Başka sorunuz varsa yanıtlamaktan memnuniyet duyarım :)

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Apple Watch SE al değerli forum üyesi. SE almalısın SE alacaksın almazsan pişman olursun. :D
İşin esprisi bir yana Watch 3 senin işini epey bir süre görecektir. Ama illa güncel olsun diyorsan bütçene göre Watch 6 veya Watch SE önerilir.

na_rda

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Apple Watch SE al değerli forum üyesi. SE almalısın SE alacaksın almazsan pişman olursun. :D
İşin esprisi bir yana Watch 3 senin işini epey bir süre görecektir. Ama illa güncel olsun diyorsan bütçene göre Watch 6 veya Watch SE önerilir.
Kesinlikle katılıyorum, Watch 6'nın bütçesi biraz daha yüksek SE'ye göre onun için ben de SE alınması tarafıyım.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Bence artık miadı doldu o saatin.

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Watch Series 3 hala alınabilir ve gayet de güzel bir watch. Ancak alabilirseniz SE almanız çok daha mantıklı olacaktır. Bunu dememdeki sebep de çok daha güncel olması :) Başka sorunuz varsa yanıtlamaktan memnuniyet duyarım :)
Peki bu saatlerin Rf miktarını biliyor musunuz? Sürekli kolumuzda duruyor sonuçta

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
Bence SE tercih etmelisin. Daha güncel bir cihaz.

na_rda

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Sizcede biraz fazla değil mi?,bu konu aklıma çok takıldı ama almakta istiyorum ne diyorsunuz bu konuda bilgisi olan varsa.
Açıkçası pek bir fikrim yok hatta siz yazana kadar araştırmamıştım bile. Ancak bana fazla gibi gelmedi, herhangi bir incelemede rastlamadım bu duruma. Aynı zamanda Apple'ın sağlık konusunda hata yapacağını düşünmüyorum. RF konusunda daha bilgili bir forum üyesi varsa burada görüşünü belirtebilir. <3