Haber Apple Store, birçok ürününün satışını durdurdu

Bu konuyu okuyanlar

Efrahim Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Apple Store, bugün öğle saatlerinde iPhone 11'in satışını durdurmuştu. Sayfaların güncel durumlarına baktığımızda; iPhone 12 ve 13 serisi, yeni Macbook Pro'lar ve AirPods gibi çok sayıda ürünün de satıştan kaldırıldığını görüyoruz.

Ürünlerin Gönderim kısımlarında, "Şu anda mevcut değil" ibaresi yer alıyor. Apple'ın tüm bu ürünlere zam yapması bekleniyor.

Son düzenleme:

endi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sipariş vermiş olanları siparişleri iptal olur mu acaba bir bilginiz var mı

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Apple Store, bugün öğle saatlerinde iPhone 11'in satışını durdurmuştu. Sayfaların güncel durumlarına baktığımızda; iPhone 12 ve 13 serisi, yeni Macbook Pro'lar ve AirPods gibi çok sayıda ürünün de satıştan kaldırıldığını görüyoruz.

Ürünlerin Gönderim kısımlarında, "Şu anda mevcut değil" ibaresi yer alıyor. Apple'ın tüm bu ürünlere zam yapması bekleniyor.

Çok kötü oldu bu..
Hem ürün almayı düşünenler için hem de siparişi bekleyenler için kötü bir durum.
Ne zaman açılacağı da belli değil.

endi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sipariş bekleyenlerin siparişi iptal olur mu

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Siparişi verdiysen bir şey olmaz. Kapora verip almıyorsun neticede ürünü merak etme. Yeni kur üzerinden fiyat güncellemesi yapacaklar büyük ihtimalle. Piyasanın biraz durulmasını bekliyor olabilirler.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Ciddi zam olacağı kesin. Umarım 1 veya 2k zamlayıp bitirirler. (iphone lar için)

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
İşin tuhaf yanı TL için dolar bazında sabit bir değeri yok habire değişiyor artıyor hatta. Günü geçtim saat başı bile oynama var. Çok merak ediyorum neye göre fiyatlandırma yapacaklar. Ya sabitlenmesini beklerler yada 15-16 gibi hesaplarlar.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
İşin tuhaf yanı TL için dolar bazında sabit bir değeri yok habire değişiyor artıyor hatta. Günü geçtim saat başı bile oynama var. Çok merak ediyorum neye göre fiyatlandırma yapacaklar. Ya sabitlenmesini beklerler yada 15-16 gibi hesaplarlar.
Apple bence dolar kurunu zaten 11-12 seviyesine göre hesaplamıştı. Çünkü uzun süredir sessizler. İş çığrından çıkınca hamle yaptılar.

Alphaa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende 1 kasımda iphone 13 pro almıştım 30 kasım ile 7 aralık arası teslimat gözüküyodu umarım bi değişiklik olmaz zaten 1 aydan fazla bir süre bekletiyorlar

bechersiehst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bende 1 kasımda iphone 13 pro almıştım 30 kasım ile 7 aralık arası teslimat gözüküyodu umarım bi değişiklik olmaz zaten 1 aydan fazla bir süre bekletiyorlar
Senin siparisinde desigilik olmaz en fazla teslimat tarihleri degisir ben de 13 Pro 256 almayi dusunuyordum teslimat tarihleri yuzunden apple turkiyenin belirledigi fiyatin uzerine satin aldim

Alphaa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Senin siparisinde desigilik olmaz en fazla teslimat tarihleri degisir ben de 13 Pro 256 almayi dusunuyordum teslimat tarihleri yuzunden apple turkiyenin belirledigi fiyatin uzerine satin aldim
Eyw biraz içim rahatladı bide sorun şu hala işleniyorda bekliyo sanırım stok yok ondan

Adalbert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Telefonumu güncellicektim komple android geçmenin daha mantıklı olduğuna karar verdim artık. Iphone almak zengin işi oldu komple artık türkiyede. Telefonunu çıkart diyen dayılar artık android telefon görüncede millette laf yapmaya başlar

Egeasanofficial89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamda Bir Tane Macbook Air Alacaktım Teknosa müşteri hizmetlerine ulaştım ürün stokta kalmamış ve apple'da aynı durum varmış 10999 du heralde 14999 olur

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Ne cok Apple urunu satin alan olmus arkadas?

Sonra araba ?.

Ekonomi aslinda fakire hep kotuydu.

Bu arada iPhone (13.000 TL ile 6.000 TL arasi) alinca zengin olunmuyor ?.

G1912

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Apple ürünler yatırım amaçlı kullanılacak duruma geliyor maalesef

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Telefonumu güncellicektim komple android geçmenin daha mantıklı olduğuna karar verdim artık. Iphone almak zengin işi oldu komple artık türkiyede. Telefonunu çıkart diyen dayılar artık android telefon görüncede millette laf yapmaya başlar
Android her zaman guzel bir OS, iyidir. Ozgurluk sunuyir bayagi. Kisitlamalar yok denecek kadar az olabiliyor.

Donanimi guzel bir urun secersen de tadindan yenmez.

Bizim arkadas Redmi Note 7 kullaniyor 3 yildir. Memnun.

Zaten kucuk bir cihaza o kadar para dokmek, akil kari degil.

Tabi PC falan hakediyor o paralari ama cok pahali. Ekonomi gg.

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
FE8mMhwWUAECN9q.jpg

Migros'ta indirime giren iPhone 11 kuyruğu. İndirimli fiyatı 8 bin TL.

Adalbert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Android her zaman guzel bir OS, iyidir. Ozgurluk sunuyir bayagi. Kisitlamalar yok denecek kadar az olabiliyor.

Donanimi guzel bir urun secersen de tadindan yenmez.

Bizim arkadas Redmi Note 7 kullaniyor 3 yildir. Memnun.

Zaten kucuk bir cihaza o kadar para dokmek, akil kari degil.

Tabi PC falan hakediyor o paralari ama cok pahali. Ekonomi gg.
7-10 Sene Güncelleme almadığından Tercih etmiyordum Bakalım hayırlısı