Apple store alışveriş yapamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

hex53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M1 işlemcili macbook alacağım ama apple store sadece kredi kartı ile ödeme kabul ediyor yani simdi ben yeni bir kredi kartı acsam bile yaklaşık 13 bin tl limiti nasil yapacağım anlamış değilim bu zamana kadar bütün alışverişlerimi banka kartiyla yapıyordum

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
M1 işlemcili macbook alacağım ama apple store sadece kredi kartı ile ödeme kabul ediyor yani simdi ben yeni bir kredi kartı acsam bile yaklaşık 13 bin tl limiti nasil yapacağım anlamış değilim bu zamana kadar bütün alışverişlerimi banka kartiyla yapıyordum
Banka kartlarıyla çoğu siteden alışveriş yapılamıyor. Apple' a özel bir durum değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternetten ödeme seçeneklerine banka kartını eklemek isteyen e-ticaret sitelerinin yapması gereken ilk şey, 3D Secure entegrasyonunu gerçekleştirmek. Kredi kartı ile ödemede bir seçenek olarak sunulan 3D Secure kullanma, banka kartı ile internetten alışveriş yapmak isteyenler için bir zorunluluk olarak sunuluyor. Banka kartı ile alışveriş yapmak isteyen müşterilerin karşısına çıkan 3D Secure şifre ekranında üretilen 3D Secure şifresi ile işlem yapıldığı için bu entegrasyona sahip olmayan standart Sanal POS e-ticaret siteleri, banka kartı ile işlem yapamazlar. Müşteri için bir e-ticaret sitesinden banka kartı ile satın alma işlemi yapılıp yapılamayacağını anlamanın yolu Verified by Visa veya Mastercad SecureCode logolarını görmek olacak.

hex53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Banka kartlarıyla çoğu siteden alışveriş yapılamıyor. Apple' a özel bir durum değil.
Yok neredeyse bütün sitelerden banka kartiyla alışveriş yapılıyor appleye özel bir sey zaten anlamadığım nokta o degil sadece yeni açacağım kredi kartiyla nasil o kadar limitle alışveriş yapacagim

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Yok neredeyse bütün sitelerden banka kartiyla alışveriş yapılıyor appleye özel bir sey zaten anlamadığım nokta o degil sadece yeni açacağım kredi kartiyla nasil o kadar limitle alışveriş yapacagim
Gidip mağazadan alın derim.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Ekstra herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Alacağınız ürünün fiyatına yetecek kadar kredi kartı limitiniz varsa alabilirsiniz.

Son mesajlar