Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

sarihakan

Üyecik
Merhaba.
İphone 7 telefonumdan bilgisayarıma internet paylaştığımda bilgisayar telefon ile bağlantı kuruyor fakat internete girmiyor.
Sorun bilgisayardamı telefondamı diye anlamak için ise başka bir telefonu iphone bağladığımda gene internete girmiyor.
Ağ ayarlarını sıfırladım fakat aynı sorun devam ediyor.
ÇÖzüm önerisi olan yada bu sorunu yaşayan varmı acaba

panzR33

Profesör
Merhaba.
İphone 7 telefonumdan bilgisayarıma internet paylaştığımda bilgisayar telefon ile bağlantı kuruyor fakat internete girmiyor.
Sorun bilgisayardamı telefondamı diye anlamak için ise başka bir telefonu iphone bağladığımda gene internete girmiyor.
Ağ ayarlarını sıfırladım fakat aynı sorun devam ediyor.
ÇÖzüm önerisi olan yada bu sorunu yaşayan varmı acaba
Mobil Veriniz olmayabilir.

sarihakan

Üyecik
internet paketim var ve hatta vodafone hediye çarkından gelen hediye interneti bitirmek için boşa gitmesin diye bilgisayara internet paylaşıyorum.
İş yerindeki internet kısıtlı olduğu için .

panzR33

Profesör
internet paketim var ve hatta vodafone hediye çarkından gelen hediye interneti bitirmek için boşa gitmesin diye bilgisayara internet paylaşıyorum.
İş yerindeki internet kısıtlı olduğu için .
Yetkili bir Apple Teknik Servisine götürmenizi öneririm. Eğer onlar telefonu incelerlerse daha verimli bir sonuç alabilirsiniz.

Herkese merhaba. Elimde 3.nesil bir ipad air var. ancak ekran bazen kendini zoomluyor arkadaşlar. Safari mesela ekrana tam olarak sığmıyor. ayarlardan zoom ayarlarına falan baktım hepsi kapalı ama bazen oluyor bu, dokunmatikte ekranda bi sıkıntı yok. Apple forumunda da bu konu açılmıştı. safariyi açıp kapatınca çözülüyor bu sorun ama sıkıntının ana kaynağı nedir bilmiyorum. İpad os 13.5ten sonra oldu. Önceden yoktu bu sorun.

Son mesajlar