Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

csk

Üyecik
1 hafta önce 6s aldım daha önce hiç ios kullanmadım önerileriniz nedir.
Dostum almadan önce sormuş olsaydın daha çok araştırmanın tavsiye ederdim. 6s yerine alabileceğin bir çok daha güncel telefon olurdu. Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullan. Yalnız 2 sene sonra telefon güncelleme almayacak. Kasma ve yavaşlamaları net hissedersin.

sahinilkr

Üyecik
Dostum almadan önce sormuş olsaydın daha çok araştırmanın tavsiye ederdim. 6s yerine alabileceğin bir çok daha güncel telefon olurdu. Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullan. Yalnız 2 sene sonra telefon güncelleme almayacak. Kasma ve yavaşlamaları net hissedersin.
cevabın için teşekkürler dostum, telefonu 2 yıl kullanacağımı düşünmüyorum bu benim için rekor olur :) tamamen ıos işletim sistemi için aldım. Şimdilik bir sorun yok gibi.

İphone 7 ios 10.3.3 cihazımda safari ve diğer tarayıcılardan açtığım bazı sitelerdeki videolardan ses gelmiyor görüntü var ses yok nedenini bilen yazabilir mi

iPhone,iPod Touch,iPad VE iOS HAKKINDAKİ SORUNLARINIZ VE ÇÖZÜMLERİ

Arkadaşlar sorularınızı ve sorunlarınızı bu başlık altında tartışalım ve çözümler getirelim.
Ya bu iOS 12 den sonra benim Sms deki mesaj kutumun rengi açık yeşilken koyu yeşil oldu çok kötü gözüküyor birde çözümünüde bulamadım nasıl düzelecek bilmiyorum.

Kalenderadam

Doçent
Değerli arkadaşlar çok yakın bir zamanda iphone 8 aldım şuan için cihazdan gayet memnunum. Fakat son zamanlarda anlam ve isim veremediğim bir garip hatalar olmakta bilmiyorum sizde de böyle sorunlar var mı? Bazen rehberde bir kişiyi aramak için arma bölümüne o kişinin ismini yazmaya çalıştığımda bazı harflerin basmadığı ve geç algıladığı oluyor. mesaj yazarken klavyenin geç algıladığı ve bazı harflerin bazen basmadığı olmakta. Örneğin bir programı açmaya çalıştığımda algılamıyor ve sağa soka kayıyor. Az önce bahsettiğim hatalar ara sıra tekrar etmekte bu bir hatamı yoksa benden kaynaklı mı?

Merhaba
Iphone 7plustan yedekleme yoluyla ıphone xs maxe aktardığım sesli notlarım açılmıyor bu sorunla karşılaşan arkadaşlar var mı? Nasıl çözebilirim?

volkansozeri

Üyecik
Arkadaşlarlar Merhaba, iPod Touch 6.Nesil cihaz satın aldım,iTunes mevcut fakat iCloud hesabı bana ait değil ve şifresi bilinmiyor. ios 10.1 yüklü, Soru : Cihaza güncelleme yaptığımda güncellemeden sonra iCloud Şifresi ister mi ?

candkmci

Üyecik
Merhaba 2-3 gündür iPhone 5s ile instagrama giriş sorunu yaşıyorum. "Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu." şeklinde bir hata alıyorum ne yapmalıyım?

simyaacii

Üyecik
Merhaba arkadaşlar. iphone 6s kullanıyorum. ios 9.3.3 yüklü. jailbreak olan ios 11.3.1 geçiş yapmak istiyorum. Bu mümkün mü? Mümkünse nasıl yaparım? ios 12 çıktığı için olmama ihtimali var mı? Teşekkür ederim...

Arkadaşlarlar Merhaba, iPod Touch 6.Nesil cihaz satın aldım,iTunes mevcut fakat iCloud hesabı bana ait değil ve şifresi bilinmiyor. ios 10.1 yüklü, Soru : Cihaza güncelleme yaptığımda güncellemeden sonra iCloud Şifresi ister mi ?
Sıfırdan ipsw.me'den güncellemezseniz istemez. Cihazın üzerinden güncellemenizi öneririm.

@ardagrbz

Profesör
Konunun biraz dışına çıkıcam ancak sizce Apple bir indirim yapar mı ? Reuters’a yaptığı açıklama da idirimden bahsetmişti.

stat counter