Apple, Pahalı Oyunlar Satacak!

Apple'ın iPhone için sunduğu App Store paraya para demiyor. Peki oyunların fiyatları artarsa Apple yine para kazanır mı? Yeni oyun fiyatları burada.

Şu sıralarda Apple'ın iPhone yazılımlarını dağıttığı tek kanal olan App Store, ücretli ücretsiz her gün binlerce yazılımın indirildiği bir hizmet olmuş durumda. Ücretli yazılımlar arasında zamanında kaldırılan I Am Rich gibi gereksiz uygulamaların dışında çok eğlenceli oyunlar ve iş yazılımları bulmak mümkün. Şu sıralarda birçok platform ve bulmaca oyununu uygun fiyatlarla App Store'da bulabiliyorsunuz. Tabii bu oyunların fiyatları genellikle 10 doların altında.

Kaliteli Oyunlar Ne Kadar Olur?

Apple'ın şu anki planları arasında 20 dolarlık üst kalite oyunlar için bir piyasa üretmek var. Her ne kadar indirilebilir bilgisayar oyunlarıyla kıyaslandığında bu fiyat makul görünse de ortalama iPhone oyunları 5 doların altında. Dolayısıyla bu açıdan bakınca biraz yüksek olduğu kesin.
Biz Para Verir miyiz?

ShiftDelete.Net ofisindeki oyun sever arkadaşlarımıza durumu sorduğumuzda, internet üzerinden benzer bir miktarı aksiyon oyunlarına ödeyen kişilerden birisi "iPhone oyununa 20 dolar kesseler vermem" şeklinde bir açıklama yaptılar. Aralarından bir tanesi ise "oyununa bağlı" şeklinde konuştu.
:: Bir iPhone oyununa 20 dolar verir miydiniz?
Bilgi için: Apple
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net
 
 
 

thedeli

Asistan
20 dolar çok yüksek, vermem. Ama oyunların ne olacağına da bağlı. MGS'yi iphone'a çıkartacaklar, bilmiyorum, yine de çok pahalı.. Bekleyelim, görelim oyunları..
 

Nisanci93

Öğrenci
oyuna bağlı belki alabilirim.:D Ama oyununa göre...
Bu devirde iphone için uygulama nasıl yapılır öğrenmek lazım :D
 

Son mesajlar

Üst