Apple, Kopyacılara Gürledi!

Bu konuyu okuyanlar

Ardeth

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Apple, Kopyacılara Gürledi!

Büyük elmanın avukatları, telefonlarını taklit eden üreticilere karşı muazzam bir taarruz başlattı. İlk hedef Meizu ve iPhone'dan ayırt edilemeyen telefonu M8!

aruchan.blog

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
ben bu taklit olayından nefret ediyorum...başka ülkeleri bilmem ama ülkemizde özellikle yaşlı ve cahil olanları kandırmakta çok kullanılıyor...bence diğer markalar da kopyalarına karşı savaş başlatmalı...

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Çok iyi yapıyor, bu tarz firmalara büyük cezalar verilmeli. Birileri ar-ge için uğraşsın yıllarını versin, sen al aynısını kopyala.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Meizu da güzelmiş baya :)

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Hani steve amca "iyi sanatçı kopyalar, büyük sanatçı çalar" idi noldu
smiles17.gif
smiles17.gif

matia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar
apple kopyacılıra bence gürlemedi işi sizden alır başkasını veririmdedi.

Çinlilere karşı çok büyük antipati var bence yanlış ben gitmiş ve görmüş olarak adamları takdir ediyorum.Neden: Çünkü adamalar taklit etmiyo zaten ürettiklerini farklı isimle piyasaya sürüyo ayrıca türkiyedeki bu çin antipatisi buradaki(Türkiyedeki) ticaret zihniyetinin bozuklugundan kaynaklanıyo çinli aynı malı 1 de satıyo 10 da satıyo kalitesine göre ama bizim ticaret zihniyeti bozuk olan kardeşlerimiz hep bana ,daha çok kazanma pahasına en kötüsünü getiriyo o zaman da çin malı şöle çin malı böle bi atasözü var "yiğidi öldürün hakkını yemeyin" aşaladığımız millet kadar ne ürettik iyi veya kötü önce onu sorun kendinize veya ne azmettik bunu sorun bence.

blgram

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Iyi sanatci kopyalar , buyuk sanatci calar sozunde demek istedigi mesala microsoft bir sey yaptı ama kimse begenmedi ama sen onun calip biraz ustune bir seyler ekleyip daha kullanisli hale getirirsin. Ama kopyalamak ise aynen alip kullanmak.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Böyle mi gürlüyo :D:D
steve-jobs-heart-attack1286867228.jpg

Resmin linkinde kalp krizi yazıyor yaw :huh:

Son mesajlar