Apple iPhone 12 Lansman Tarihini Yanlışlıkla Sızdırdı!

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
20200820_203316.jpg

Kesin emin olmamakla beraber Apple kısa bir süre önce TEST başlıklı bu canlı yayın bildirisini yolladı ve saniyeler sonra da sildi. Uzun zamandır beri tartışılan iPhone 12 lasman tarihi Apple'ın yaptığı canlı yayın testiyle de böylelikle ortaya çıkmış oldu.

----Güncelleme----

5 gün rötarlı olarak 15 Eylül saat 20:00'da September Event düzenlenecek.

20200908_182358.jpg

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,022
Reklam kokan hareketler bunlar ??
Reklam olsa Ubisoft gibi sayfadan paylaşıp silme gibi durum olurdu. Yayın sayfasını hazırlarken büyük ihtimalle Gizli yerine Herkese Açık dediler o yüzden bildirimden girenler gördü sadece. Ben bildirime geç tıkladım ulaşılamıyor dedi.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Reklam olsa Ubisoft gibi sayfadan paylaşıp silme gibi durum olurdu. Yayın sayfasını hazırlarken büyük ihtimalle Gizli yerine Herkese Açık dediler o yüzden bildirimden girenler gördü sadece. Ben bildirime geç tıkladım ulaşılamıyor dedi.
Dakka bile sürmedi anına kaldırdılar zaten. Şanslıyım vallahi :)

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Reaksiyon puanı
6,381
Dakka bile sürmedi anına kaldırdılar zaten. Şanslıyım vallahi :)
Yanlız 1 dakika sürmeyen şeyi bizle yapabildiğiniz için sizi gerçekten samimiyetle tebrik ediyorum.

İçerik ekibi gibi yapmadığın için de teşekkürler.

Ve bence biraz komik. Yani yanlışlıkla evlendim gibi olmuş bu.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Yanlız 1 dakika sürmeyen şeyi bizle yapabildiğiniz için sizi gerçekten samimiyetle tebrik ediyorum.

İçerik ekibi gibi yapmadığın için de teşekkürler.

Ve bence biraz komik. Yani yanlışlıkla evlendim gibi olmuş bu.
Rica ederim sevdiğim şeyler olduğu için paylaşmak istedim.

Neden böyle yapıyorlar bilmiyorum bu iki oldu. Ya gerçekten yanlışlıkla oluyor ya da bir strateji.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Sonunda belli oldu. 15 Eylül akşam saat 8'de iPhone 12 serisi geliyor :)

20200908_182358.jpg

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,381
15 eylülde etkinlik var ama iPhone 12 çıkmayacak.
Ama bir çok kişi de olacak deniliyor. SDN'nin de olmayacak demesine şaşırdığım için attım.

Ama şu haber de kafamı karıştırmıyor değil

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Neler tanıtılacağını bu tweete bakıp söylemek doğru olmaz bu sadece iddia.
Bu ay düzenlenecek etkinlikte iPhone'un tanıtılmama olanağı yok desek yerdir. Çünkü Apple September Evet haftasından iOS'un yeni versiyonunu da kullanıma sunar. Yani bu mantığa aykırı olur. Ayrıca Apple hiçbir zaman iPhone'un önüne başka bir cihazı geçirmez ki eğer malzeme sıkıntısından dolayı üretimde bir gecikme varsa bu tüm ürünler için geçerlidir. Yani birini tanıtıp birini tanıtmamak olmaz. Tabii bu benim görüşüm.

Reaksiyon puanı
8,022
Bu ay düzenlenecek etkinlikte iPhone'un tanıtılmama olanağı yok desek yerdir. Çünkü Apple September Evet haftasından iOS'un yeni versiyonunu da kullanıma sunar. Yani bu mantığa aykırı olur. Ayrıca Apple hiçbir zaman iPhone'un önüne başka bir cihazı geçirmez ki eğer malzeme sıkıntısından dolayı üretimde bir gecikme varsa bu tüm ürünler için geçerlidir. Yani birini tanıtıp birini tanıtmamak olmaz. Tabii bu benim görüşüm.
Kesinlikle katılıyorum. Tanıtım olur fakat üretimi geç başlar eğer aksilik olacaksa bence de.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
iPhone X, iOS 11.2 ile çıkmıştı diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Kesinlikle katılıyorum. Tanıtım olur fakat üretimi geç başlar eğer aksilik olacaksa bence de.
Zaten giriş modelinin üretimi çok daha hızlı bunu bizzat tedarikçiler de söyledi. E zaten Apple'ın en çok giriş model cihazı satıyor, satışlara da o cihazla başlar diğerleri sonra gelir. İhtimal bile vermiyorum şahsen iPhone'un tanıtılmayacağına.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Dedikleriniz çok doğru.Bu iddia hakkında düşüncelerinizi merak etmiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten giriş modelinin üretimi çok daha hızlı bunu bizzat tedarikçiler de söyledi. E zaten Apple'ın en çok giriş model cihazı satıyor, satışlara da o cihazla başlar diğerleri sonra gelir.
Aynen.