Yardım Apple ID Oluşturamıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

DBT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün ikini el bir iPhone 6 satın aldım, telefonu teslim aldığım kişi telefonu sıfırlamıştı. Yeni bir Apple ID oluşturmaya çalışırken "Bu iPhone daha önce çok fazla Apple ID oluşturmak için kullanıldı" hatası alıyorum. Bu durumda ne yapabilirim?

Başka bir cihazdan Apple ID oluşturmaya çalışırken de telefon numarası istiyor, fakat elimde telefon numarası yok. Telefon numarası olmadan Apple ID oluşturmanın bir yolu var mıdır?

İnternette satılan tek kullanımlık telefon numaraları ile Apple ID oluştursam, daha sonra sıkıntı yaşar mıyım?

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Burdan e-posta ile apple id oluşturabilirsiniz. Zamanında oluyordu denemenizi öneririm.

sandymorrell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sa aynı sorun bende de vardı bu ilk kurulumda apple hesabını atla diyoruz sonra ayarlardan itunes ve app store a kimliğimizi yazıyoruz sonrasında size kredi kartı dogruluaması istiyor kredi kartı doğrulamasını girince aktif hala geliyor.

birde benim tablette bir sıkıntı var apple hesabın parolasını sıfırlamıs mail hesabı icloud da erişemiyorum , hesabı alırken doğum tarıhını vs salladıydım kaldı oyle hesap nasıl çözeriz