Apple Eski Cihazları Ne Yapıyor?

Bu konuyu okuyanlar

yakomanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhabalar, Apple cihazımı değiştirip 0 ını gönderdi. Servise sordum ısrarla evet değişen cihaz 0. Herneyse sorum şu Apple değişen eski cihazları ne yapıyor? Değişen cihazımın imei sini kontrol ettim imei devre dışı bırakılmış. Cümleleri tam toparlayamadım ama umarım anlamışsınızdır.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Merhabalar, Apple cihazımı değiştirip 0 ını gönderdi. Servise sordum ısrarla evet değişen cihaz 0. Herneyse sorum şu Apple değişen eski cihazları ne yapıyor? Değişen cihazımın imei sini kontrol ettim imei devre dışı bırakılmış. Cümleleri tam toparlayamadım ama umarım anlamışsınızdır.
Geri dönüşüme götürülüyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sağlam kalan parçalarını alıyor, başka telefonlardan gelen sağlam parçalarla birleştirip bu parçaları yeniledikten sonra sıfır cihaz yapıyor.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Değişen cihazımın imei sini kontrol ettim imei devre dışı bırakılmış. Cümleleri tam toparlayamadım ama umarım anlamışsınızdır.
Bu cihazları Apple'ın fabrikasına geri gönderiyor ve arızalı parçaları yenilenmiş olarak, IMEI'sini değiştirerek tekrardan şu an sizin elinizdeki cihaz gibi değişim cihazı olarak satıyorlar.

ertucift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Lazım olanları parça niyetine alıyor geri kalanları geri dönüşüme gönderiyorlar. Bende AirPods'larımı değiştirdim aynısını merak ediyordum bir sitede okudum

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Eski cihazlardaki sağlam parçalarla,başka telefonlardan gelen sağlam parçaları birleştirip bu parçaları yenileyip sıfır cihaz gibi satıyor.

yakomanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bu cihazları Apple'ın fabrikasına geri gönderiyor ve arızalı parçaları yenilenmiş olarak, IMEI'sini değiştirerek tekrardan şu an sizin elinizdeki cihaz gibi değişim cihazı olarak satıyorlar.
elimdeki değişim cihazı değil. 0 ve kutulu gönderdiler. teşekkürler bu arada yardımınız için