Apple, binlerce insana üretim hatası hoparlör çıkışı olmayan iPhone 12 kılıfları gönderdi!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Apple, bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta iPhone 12’lerini tanıtmıştı. Aksesuar satmayı çok seven Apple, MagSafe adını verdiği bir teknolojiyi de bu modeline dahil etmişti. MagSafe uyumlu iPhone 12 kılıf satan Apple, bugün güldüren bir sorun ile karşımıza çıktı.

Apple Store’dan satın alınan ve iPhone 12 ile uyumlu olan bazı kılıfların hoparlör ve mikrofon delikleri olmadan gelmesi kullanıcıları çıldırttı. 59.99 dolara kılıf alan ve telefon ile tam uyumlu olmayan kılıflardan sonra müşteriler soluğu Apple destekte aldı. Apple desteğe sorununu bildiren kullanıcılara yeni kılıf gönderileceği bu sorunun üretim hatasından kaynaklandığı bilgisi paylaşıldı.
Ekr.PNG

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Burda 60tl ye kılıf alsak birde geri şikayet etsek aldığımız kılıftan da oluruz.

Reaksiyon puanı
6,381
En azından sorun çözülmüş ve yeni kılıf verileceği söylenmiş. Bir yakınımın kullandığı İPhone X'un ekranı açılmıyordu, serviste ekrandan kaynaklandığı ortaya çıktı ve yepyeni bir İPhone X vermişlerdi.

Sorun olsa da sıkıntı çıkmadan çözülmüş.

Ama yine de saçma sapan bir hata.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Apple, bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta iPhone 12’lerini tanıtmıştı. Aksesuar satmayı çok seven Apple, MagSafe adını verdiği bir teknolojiyi de bu modeline dahil etmişti. MagSafe uyumlu iPhone 12 kılıf satan Apple, bugün güldüren bir sorun ile karşımıza çıktı.

Apple Store’dan satın alınan ve iPhone 12 ile uyumlu olan bazı kılıfların hoparlör ve mikrofon delikleri olmadan gelmesi kullanıcıları çıldırttı. 59.99 dolara kılıf alan ve telefon ile tam uyumlu olmayan kılıflardan sonra müşteriler soluğu Apple destekte aldı. Apple desteğe sorununu bildiren kullanıcılara yeni kılıf gönderileceği bu sorunun üretim hatasından kaynaklandığı bilgisi paylaşıldı.
Ekli dosyayı görüntüle 120833
Hatalar olur.Apple müşterilerini bu tip konularda mağdur etmez diye düşünüyorum.

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Ne kadar iyi olursan ol yine de hata yaparsın..

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
wqeqwewqlkeqwlqweqw.