Apple, Beats'i Satın Alıyor!

Bu konuyu okuyanlar

klacidx23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hm telefon yanında gelen kulaklıklar değişecekse her şey daha güzel olabilir açıkçası

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
apple in diger atagi zeiss lens firmasini almak olmali

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Beats bence daha çok popüler olmasıyla öne çıkıyor onun yerine HarmanKardon vs düşünmeli

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok doğru bir hamle yaparlar bence...

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Beats'i alması iyi olur kendi açısından da. Kullanıcılara da düzgün kulaklık verir herhalde aldıktan sonra.

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Arkada beats logosu htc lerde güzel duruyordu bunda da öyle olur:) kulaklığın şekli çok iyi çok kullanışlı ancak bass diye bir şey yoktu umarım böylelikle sorun düzelir

vimjunon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
:blink: Apple adına önemli bir hamle. IPhone'culara müjde, HTC'de yaşıyoruz ses kalitesini... :)

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Büyük firmaların nispeten daha küçük firmaları ya da firmaları yutmasından nefret etmeye başladım.

bugrabugra001

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sene 2015 telefon fiyatı 2500tl+kulaklık1000tl=İphone6 alacak olanlar yine asgari ücretliler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence apple harmankardonu değil de harman kardonu alabilir !!

klacidx23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;guMFKBXp544]http://www.youtube.com/watch?v=guMFKBXp544[/video]

videodan da anlaşılacağı üzere dr.dre büyük ihtimalle beats şirketini satmış. konuşmalarda kendine hip hopun ilk milyarderi diyor kendine

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İki tane sadece logoya para verilen, sağladığı donanım ve hizmetin çok daha ucuz muadillerinden hiçbir farkı olmayan hatta çoğu durumda onların gerisinde kalan firmanın birleşimine tanık oluyoruz. :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Arkada beats logosu htc lerde güzel duruyordu bunda da öyle olur:) kulaklığın şekli çok iyi çok kullanışlı ancak bass diye bir şey yoktu umarım böylelikle sorun düzelir

earpods'ta bass yok? benim aldığım kaliteli kopyasının bassları iyidi ama onuda samsunglaştırdım iyi bass veriyor philips she1350'yi de earpods yaptım oda fena değil ama yeiden bir kulaklık almayı düşünüyorum tek sorun bütçe şimdi daha düşük şartların olgunlaşması gerek ...

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Adamlar zaten sadece ses kalitesi amaçlı almadılar ki beats i online müzik servisi için de aldılar ve beatsin ne kadar popüler olduğu aşikar harman kardon shure audio technica sennheiser desen çoğu kişi anlamaz apple için mantıklı adım oldu bakalım ne yapacaklar aldıktan sonra kulaklık üretecekler mi ses kalitesi artacak mı ben de merakla bekliyorum sonuçta şu an telefonlarda htc nin harman kardon versiyonu hariç daha iyi ses yok gibi iphone 6da gelirse bomba patlar çok merak ediyorum...

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
İki tane sadece logoya para verilen, sağladığı donanım ve hizmetin çok daha ucuz muadillerinden hiçbir farkı olmayan hatta çoğu durumda onların gerisinde kalan firmanın birleşimine tanık oluyoruz. :)

Ve karşınızda yıllardır Beats ve Apple kullanan bilmiş arkadaşımız. Abicim hani kullanmamış olsam belkide hak verebilirdim ama dayanamayıp vereceğim :

Hiç Beats sahibi oldun mu? Kullandın mı? Ya da biliyorsundur ki Beats Iphone için üretiliyor, birlikte kaliteli müziğin dibine vurdun mu? Binlerce kulaklık satın aldim, kullandım fakat hiçbiri Beats i tutmuyor emin olunuz. Philips Oneill serisinden tutun Sennheiser ın kulak içi ve kafa bantlı birçok modelini kullandım. Zamanında tüm kulaklıkların satışını yaptık biz.

Kullanmadan bilmeden klavte bilgici olmak moda oldu bu devirde.

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ve karşınızda yıllardır Beats ve Apple kullanan bilmiş arkadaşımız. Abicim hani kullanmamış olsam belkide hak verebilirdim ama dayanamayıp vereceğim :

Hiç Beats sahibi oldun mu? Kullandın mı? Ya da biliyorsundur ki Beats Iphone için üretiliyor, birlikte kaliteli müziğin dibine vurdun mu? Binlerce kulaklık satın aldim, kullandım fakat hiçbiri Beats i tutmuyor emin olunuz. Philips Oneill serisinden tutun Sennheiser ın kulak içi ve kafa bantlı birçok modelini kullandım. Zamanında tüm kulaklıkların satışını yaptık biz.

Kullanmadan bilmeden klavte bilgici olmak moda oldu bu devirde.

Kullanmadığımı bilmediğimi varsaymış arkadaş tabi klasik forum kahramanı şaşırmamak lazım. Ancak asıl birşey bilmeyenin kendisi olduğunu sadece "Ya da biliyorsundur ki Beats Iphone için üretiliyor," şu lafına bakarak da anlayabiliyoruz. Yakın zamana kadar HTC'nin ortağı olduğu ve telefonlarına ses sistemi ürettirdiği firma ne zamandan beri Iphone'a (iPhone değil yalnız bakın Iphone) özel oldu? :D

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Kullanmadığımı bilmediğimi varsaymış arkadaş tabi klasik forum kahramanı şaşırmamak lazım. Ancak asıl birşey bilmeyenin kendisi olduğunu sadece "Ya da biliyorsundur ki Beats Iphone için üretiliyor," şu lafına bakarak da anlayabiliyoruz. Yakın zamana kadar HTC'nin ortağı olduğu ve telefonlarına ses sistemi ürettirdiği firma ne zamandan beri Iphone'a (iPhone değil yalnız bakın Iphone) özel oldu? :D

Tüm Beats kulaklıkların kutularının üzerinde Made for Iphone, works with ipod yazar. Zaten aradaki kıyaslama farkını yan yana kullanan, kıyaslayan anlar.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
Htcde beats altı üstü bir ses Profili kattığı havadan baska bir artısı olamaz. One dakı sesın kaynagı hoparlör ve ses çipi. One m8 de beats yok ama ses yine iyi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yanlız apple mükemmel bir şirket apple zevkini tadamasın herhalde sen.