apple airpods 2.nesil

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Öncelikle Selamlar paradox987123,

Apple markasının bir ürünü olan ve tutulan kulaklık modeli olan AirPods 2. Nesil kulaklığında ses gecikmesi oldukça azdır. Film ve benzeri medyaları kolaylıkla izleyebilirsiniz. Firmanın kendi İnternet sitesinde de şöyle bir metin yer alıyor;

"Gücünü tümüyle yeni Apple H1 kulaklık çipinden alan AirPods, aygıtlarınızla çok daha hızlı ve stabil bir kablosuz bağlantı kuruyor. Aktif aygıtlar arasında 2 kata kadar daha hızlı geçiş yapabiliyor ve telefon görüşmeleri için 1,5 kat daha hızlı bağlantı süresi sunuyor. H1 çip aynı zamanda sesle Siri aktivasyonuna olanak veriyor ve oyun oynarken ses gecikmesini %30’a kadar azaltıyor. Kısacası şimdi oyunlar, müzikler veya podcast’ler daha yüksek bir ses kalitesine kavuşuyor. "

Yani, Oyun oynarken ses gecikmesini %30'a kadar azalttığını belirtiyor.

Üçüncü sorunuza gelecek olursak evet Apple AirPods 2. Nesil Kablosuz Kulaklığını Android işletim sistemli bir cihazda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teşekkürler, İyi Forumlar

XHector

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Selamlar paradox987123,

Apple markasının bir ürünü olan ve tutulan kulaklık modeli olan AirPods 2. Nesil kulaklığında ses gecikmesi oldukça azdır. Film ve benzeri medyaları kolaylıkla izleyebilirsiniz. Firmanın kendi İnternet sitesinde de şöyle bir metin yer alıyor;

"Gücünü tümüyle yeni Apple H1 kulaklık çipinden alan AirPods, aygıtlarınızla çok daha hızlı ve stabil bir kablosuz bağlantı kuruyor. Aktif aygıtlar arasında 2 kata kadar daha hızlı geçiş yapabiliyor ve telefon görüşmeleri için 1,5 kat daha hızlı bağlantı süresi sunuyor. H1 çip aynı zamanda sesle Siri aktivasyonuna olanak veriyor ve oyun oynarken ses gecikmesini %30’a kadar azaltıyor. Kısacası şimdi oyunlar, müzikler veya podcast’ler daha yüksek bir ses kalitesine kavuşuyor. "

Yani, Oyun oynarken ses gecikmesini %30'a kadar azalttığını belirtiyor.

Üçüncü sorunuza gelecek olursak evet Apple AirPods 2. Nesil Kablosuz Kulaklığını Android işletim sistemli bir cihazda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teşekkürler, İyi Forumlar
çok teşekkür ederim kafamdaki soruları cevapladınız için sadece şunu sormak istyiroum son olarak
yani oyunlarda azda olsa gecikme %30 azaltılmış ama film veya video izlerken gecikme hiç yok doğrumuyum ?

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
çok teşekkür ederim kafamdaki soruları cevapladınız için sadece şunu sormak istyiroum son olarak
yani oyunlarda azda olsa gecikme %30 azaltılmış ama film veya video izlerken gecikme hiç yok doğrumuyum ?
Tam olarak hiç gecikme yok diyebilir miyiz onun hakkında bilgim yok fakat Apple markasının ürünlerinde bir film izleyecek kadar bile gecikme olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bence rahatlıkla film izleyebilirsiniz. :)

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Ses gecikmesinin en az olduğu cihazlardan biri.Android cihazlarda kullanmama rağmen bir sorunla karşılaşmadım tavsiye ederim.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Ses gecikmesi gerçekten çok az. Android cihazlarda da rahatlıkla kullanabilirsin.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Bende eskiden kullanmıştım rahatlıkla pubg mobile oynatıyordu