App Store Ramazanda Bizi unutmadı.

Bu konuyu okuyanlar

Tr-turqx

Öğrenci
Katılım
31 Mayıs 2008
Mesajlar
97
Reaksiyon puanı
15
Puanları
8
Yaş
36
App Store Ramazanda Bizi unutmadı.
App Store ramazan ayında bizleri unutmadı ve ramazan ayı içerisinde işimize yarayacak başlıca uygulamaları bizler için derledi . App Store yaptığı bu derleme ile biz kullanıcıların ilgisini çekti ve beğenisini kazanmış durumda. Lafı çok uzatmadan App Store nin Ramazan için özel öne çıkarttığı uygulamaların başlıcalarına alt kısımdan ulaşabilirsiniz . Ramazana çok kısa süre kalmışken şimdiden ramazanınızı kutlar ve bu önemli ay içerisinde bu ay a layık bir şekilde vakit geçirmenizi dilerim.

hosgeldinramazan-300x162.jpg


Ramazan'a Hazırlık

App Store Ramazan ayı boyunca vazgeçemeyeceğiniz en kullanışlı uygulamaları bir araya getirdi. Bu Ramazan favoriniz olacak uygulamaları ve eklenen yeni özellikleri hemen keşfetmeye başlayın ve çok vakit kaybetmeden App Store yi ziyaret edin. Diyerek başladığımız ramazan hazırlıklarında bizlerin işimizi yarayacak güzel uygulamaları önümüze getirdi.


ezanvakti.png


Ezan vakti Pro : Ramazan Sürümü

Her şehir için ezan ve iftar saatlerini gösteren ve telefonunuzun yanı sıra Apple Watch ve Apple TV'de de kullanabileceğiniz bu uygulama, gittiğiniz her yerde size büyük kolaylık sağlayacak. Ezan vakti pro ile Bu anlamda o kadar çok özellik varki gerçekten uygulamayı indirmenize pişman olmayacaksınız. Ezan vakti pro ile hem yaptığınız ibadetleri kayıt altına alıp yapamadığınız ibadetleri de hatırlatma bölümünde saklayabilir bu sayede unutmamış olursunuz. Ezan vakti pro ile en yakın cami ve ibadethaneleri maps sayesinde bulabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

hotel.png


Wego Flights & Hotels
Wego Flights & Hotels ile Yakınlarınızı ziyaret etmek için en uygun havayolunu ve oteli seçerken, Ramazan'a özel fırsatlara göz atmayı unutmayın. Ramazanda sevdiklerinizi ziyaret etmenizin önemi çok büyük. iyi gezmeler dileriz ..

Uygulamayı indirmek için tıklayınız.nerde-yiyelim.png
Nerede Yiyelim? - Wain Nakel
İftar için nereye gideceğinize karar vermeye mi çalışıyorsunuz? Restoran önerileri sunan bu uygulamayla, size uygun mekânlardaki harika iftar sofralarının keyfini çıkarın. Şüphesiz ramazan ayında işinize en çok yarayacak uygulamaların başında gelicektir. Şimdiden afiyet olsun..

Uygulamayı indirmek için tıklayınız.
 
Üst