Apex Legends İlk Haftasında 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

65883


Apex Legends duyurulması ardından, büyük bir sansasyon yaratmış ve bulunduğu Battle Royale kulvarında, Fortnite, PUBG gibi oyunları sollayarak zirveye oturmuştu. Apex Legends Resmi Twitter hesabından paylaşılan gönderiye göre, oyun ilk haftasında 25 milyon oyuncu sayısına ulaşmayı başarmış.

Son zamanların büyük trendi haline gelen Battle Royale türü oyunlar, çıkış ve düşüşleriyle gündemden düşmüyor. Bu oyunların çıkış ve düşüşlerini de şüphesiz, oyuncuları belirliyor. Oyuncuların temel beklentileri arasında olan optimizasyon, grafikler, birtakım olması gereken özellikler, parayla kazanma(P2W) sisteminin olmayışı gibi kriterler, bu oyunların listenin tam olarak nerede olacağını etkiliyor diyebiliriz.

Duyurulması ardından yaklaşık 48 saat sonunda Twitch üzerinden en çok izleyiciye sahip olan, ilk haftasında 25 milyon oyuncu sayısına ulaşan Apex Legends'in yapımcısı Respawn Entertainment yaptığı açıklamada, elde edilen başarılar ve oyuncuların geri bildirimleri göz önünde bulundurulduğunda önümüzdeki 10 yıl boyunca, oyunun popülaritesinin korunacağına dair tahminlerde bulundu.

Bu ücretsiz ve kendi sınıfının güzel bir konumunda denilebilecek oyunu siz de indirmek ve bu heyecana dahil olmak için buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Emir Timur

Profesör
Bilim-kurgu tarzı oyunları hiç sevmiyorum. Rengarenk grafikler, değişik işlevli cihazlar, silahlar vs. hoşuma gelmiyor.
 

Son mesajlar

Üst