AOC G2260VWQ6 VS BenQ RL2240HE

Bu konuyu okuyanlar

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar 2 monitör arasında kaldım. Fakat monitör olarak AOC 75HZ ile önde fakat ışık sızması var modelde çok herkez aynı konudan müzdarip BenQ da varmı pek bilmiyorum. BenQ olarakda film izlerken siyah renk sapıtıyormuş. Piyasada düzgün monitör kalmadı valla sıfır alcaz sorunlar ön plana çıkıyor. Hangisini tavsiye edersiniz. Oyun oynamak için alıcam fakat film izlemeyide çok severim. Işık sızması rahatsız eder beni.

Son düzenleyen moderatör:

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Arkadaşlar 2 monitör arasında kaldım. Fakat monitör olarak AOC 75HZ ile önde fakat ışık sızması var modelde çok herkez aynı konudan müzdarip BenQ da varmı pek bilmiyorum. BenQ olarakda film izlerken siyah renk sapıtıyormuş. Piyasada düzgün monitör kalmadı valla sıfır alcaz sorunlar ön plana çıkıyor. Hangisini tavsiye edersiniz. Oyun oynamak için alıcam fakat film izlemeyide çok severim. Işık sızması rahatsız eder beni.
Bütçeniz nedir?

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Aralarından AOC G2260VWQ6'u öneririm.

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Aralarından AOC G2260VWQ6'u öneririm.
İlginiz için teşekkür ederim. Bende aoc modelini düşünüyorum fakat ışık sızması yüzünden yaklaşamıyorum. Vatanda baktım ışık sızması var. Benq da varmı bilmiyorum. Benq rl2240he oyun için kullananlar çok tavsiye ediyor. Bazı arkadaşlar video izlerken siyah renkde grileşme var diyo. Oyunlarda problem yokmuş. Arada kaldım.