Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Asistan
Katılım
22 Eylül 2017
Mesajlar
484
Reaksiyon puanı
577
Puanları
93
AnyMP4 Android Data Recovery Coupon Code - Android telefondan veya tabletten silinen fotoğrafları, videoları, mesajları, kişileri, belgeleri kurtarma programı.

Android telefondan/tabletten fotoğraflar, videolar, mesajlar, kişiler, belgeler vb. gibi kaybolan/silinen Android verilerini kurtarmak için en güvenli ve güvenilir yazılım.

Android Telefondan veya Tabletten Silinen Metin İçeriğini Kurtarın
En iyi Android Veri Kurtarma programı, Android telefonlar ve tabletler için size güçlü veri kurtarma özellikleri sağlar. AnyMP4 Android Veri Kurtarma, kişiler, SMS, metin mesajları, arama geçmişi, notlar, WhatsApp sohbetleri ve daha fazlası gibi silinen ve kaybolan metin içeriğini Android cihazdan kurtarabilir. Dışa aktarılan kişiler, kullanımınız için VCF, CSV veya HTML olarak kaydedilecektir.

anymp4-android-data-recovery-discount-code.jpg


Bu tür durumlarda, Android cihazdaki tüm önemli verileri almanıza yardımcı olabilir:
Fabrika ayarlarına geri yükleme, işletim sistemi güncellemesi, (root) köklendirme, cihaz takılıp kalmış veya yanıt vermiyorsa, cihaz kilitliyse, unutulmuş parola, ROM yanıp sönüyorsa, Android verilerini yanlışlıkla sildiyseniz veya verileri kaybettiyseniz.

Android Cihazdan Kayıp Medya İçeriğini Kurtarın
Android akıllı telefonunuzdaki fotoğrafları veya videoları yanlışlıkla sildiniz veya kayıp mı ettiniz? AnyMP4 Android Veri Kurtarma ile Android'den medya dosyalarını kurtarmak mümkündür. Yazılım, fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları gibi silinmiş Android verilerinin yanı sıra belgelerinde geri yüklenmesini destekler. Android dosya kurtarma uygulaması, Android cihazınızı taradıktan sonra, program cihazınızdaki tüm silinmiş ve mevcut medya verilerini listeleyecektir. Ardından, önemli verilerinizi Android telefondan/tabletten geri yükleyebilirsiniz. AnyMP4 Android Veri Kurtarma, Word, Excel, PPT, PDF, HTML, Zip, RAR veya diğer formatlardaki silinen belgeleri bilgisayarınıza kurtarmanıza olanak tanır.

Çeşitli Android Cihazlardan Verileri Geri Yükleyin
Hangi Android akıllı telefonu/tableti kullanırsanız kullanın, bu yazılımı kullanarak Android'den veri kurtarma yapabilirsiniz.
Android Veri Kurtarma programı, Samsung, HTC, LG, Motorola, Sony, Google, ZTE ve Xiaomi gibi piyasadaki çoğu Android akıllı telefon ve tabletten veri kurtarmayı destekler. Samsung Galaxy Note gibi çeşitli akıllı telefon modellerinden verileri geri yükleyebilirsiniz. Edge/4/3/2/S7/S6, HTC 10 ve diğerleri.

AnyMP4 Android Data Recovery Kullanımı
Adım 1.
AnyMP4 Android Veri Kurtarma'yı indirip kurduktan sonra, Android telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayara bağlamanız yeterlidir. Yazılımı çalıştırın ve bağlı cihazı otomatik olarak algılayacaktır. Android Data Recovery seçeneğine tıklayın.
Adım 2. Bağlantıdan sonra, tüm dosya türleri ana arayüzde gösterilecektir ve ardından kurtarmak istediğiniz dosya türlerini işaretleyebilir ve İleri'ye tıklayabilirsiniz. Program cihazınızı otomatik olarak tarar ve hepsini gösterir.
Adım 3. Android telefonunuz tarandıktan sonra, tüm öğeler ayrıntılı olarak listelenecektir. Her bir belirli öğeyi önizleyebilir ve neye ihtiyacınız olduğunu seçebilir, ardından Kurtar (Recover) butonuna tıklayın ve kaydetmek istediginiz klasörü seçin.

AnyMP4 Android Data Recovery Offical Download: Windows - Mac

AnyMP4 Android Data Recovery - Ömür Boyu Lisans (Windows/Lifetime) - Buy Now - Satın Al

AnyMP4 Android Data Recovery - Ömür Boyu Lisans (Mac/Lifetime) - Buy Now - Satın Al

AnyMP4 Android Data Recovery - 1 yıl (Windows/1 Year License) - Buy Now - Satın Al

AnyMP4 Android Data Recovery - 1 yıl (Mac/1 Year License) - Buy Now - Satın Al

Source: AnyMP4 Android Data Recovery Coupon Code
 

Son mesajlar

Üst