Anti-virüs sorunu

ozy33

Asistan
ya arkadaşlar iki gündür pc ilk açılış sayfası yani masaüstünü gördüğünüzde biraz bklersiniz pc kendini toplasın die... bnde öyle yapıyorum.. ama nod32 antivirüs virüs bldu.. ve pc açılır acılmaz uyarı çıkıyor.. pc orda donuyor bişi yapamıyorsun res atıyorum gene aynısı oluyor... şimdide virüs uyarısı göstermiyor ama masa üstünü ilk gördümüz zaman gene donuyor... hiçbişi yapamıyorsun bnde sürekli güvenli kipten sistem geri yükleme yapmak zorunda kalıyorum ... formatsız bi çözüm yolu var mı...

Peter

Dekan
Onursal Üye
nod32 yi kaldır kaspersky ile tarattır ;) diycem ama anladığım kadarıyla tam olarak erişemiyorsun pc ne

myefsane

Dekan
Sisteminde nod32 olduğu sürece kaspersky kurulmaz kaldıracaksın geri yükleme noktasını çok daha geriye çekmeyi dene sorunun ortadan kalkma ihtimali var nod32 lisanslı ise lisans anahtarı sende olmalı tekrar kurabilirsin.

Bu arkadaşında bir türlü sorunları bitmiyor.:D
harbi yaw bu arkadaşın hiç derdi bitmiyor

lütfen kimseye böyle konuşmayınız :)

kapersky kurabilmen için önce nod32 yi kaldırman gerekir eger normal sistem üzerinden kaldıramıyosan güvenli mod da açıp nod32 nin program files teki tüm dosyalarını sil(silinemeyen dosya olacaktır onları bırak ama hepsini silmeye çalış)

neden program filesten siliyoruz derseniz : çünkü güvenli mod da windows installer çalışmayacagından program filesten kaldıramazsın

sonra normal bi şekilde sistemi aç ve kaspersky kur tabi 7.0 versiyonunu kursan şu an senin için iyi olur

bunları ben kendim denedim daha önce benimde başıma gelmişti ;)