Annem ve babam hiçbirşeye izin vermiyor!

Bu konuyu okuyanlar

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Yaş 10 yada 12 galiba. Ailen izin vermiyorsa senin için uygun bulmuyordur. Birazdaha büyümenin gerek. ortam temiz ve ahlaklı bir ortam değil ailen haklı az daha büyü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ben 12yaşındayım annem okula gelip öğr. konuşacak şimdiden yandım yol gösterin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hahhaha sanki izin verirler bu suan haberlerde duyduklarina ondan disari cikartmiyo

ClouT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ulan konu açılalı 5 yıl olmuş belki adamın çocuğu olmuştur siz hala yorum yapyıorsunuz:D

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sesin kalınlaşmıştır artık şöylee höyyttt laann manyak karı diye bi çığırsaydın içeri girseydi hatun
gülmekten yıkıldığım kısım :D

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Beni de ODTÜ ye gönderdiler sağolsunlar . Şu an Üni.2 deyim 21 yaşındayım profilde ne yazıyorsa artık :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
annem ve babam hic bir seye izin vermiyor.400 tlye bisiklet alicam kendi paramla.babam dioki alma bisikleti bu yil hic birsey almiyicaksin sen teogun var bu sene diip sacmalio olum rahatladim lan

K

Kaan38325

SDN Okuru
Sa byler benim adım burak 17 yaşındayım ailem bana hiç değer vermiyor yani bir ornek soleyim size bnim ablam bnden 4 yas buyuk ve ona 1 gınde 5000 tl para harcadılar 3000 tl ye telefon 2000 tl ye de bilgisayar aldılar ama ben 2 aydır 900 tl ye sony xperia m4 istiyorum para yok siyolar ben kendi bilgisayarımı bile 300 tl ye aldım bunu almak için ne çektim bilseniz ha olde durumumuz kotude değil babamın arabası 2010 mercedes e350 amg var daha annemin ve abiminkileri saymıyorum yani anlıcanız su ailemden herkeze istediği alınıyor bana 1 kuruş bile yok bazen düşünüyorum ben evatlıkmıyım diye.
Lütfen yardım edin

S

SDN Okurummm

SDN Okuru
Anneler çok sıkıcı değil ya biraz umutlu olun onlar küçüklüğünüzden beri her istediğinizi yaptı ben dilarda:yaş 8

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Benim telefonda oyun acmaya bile izin vermiyorlar okuldan gelince dersine calis senden bi ... olmaz diyorlar azarliyorlar artik beni sarsmaz oldu ama aklima getirince uzuluyorum kufur ediyorlar bunaltiyolar :-:)-:)-(