Annem sandığım :d

Bu konuyu okuyanlar

hasbi_muharip

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bir gün okuldan saat 5 sularında eve gelmiştim. Annem evde yoktu gelmesini bekliyordum ki eve gelmemden yaklaşık 1-1.5 saat sonra camdan bir kadının geldiğini gördüm. Ev müstakil olduğundan gelenden gidenden bu şekilde haberimiz oluyordu. Evimiz 2 katlıydı üst komşu da evde yoktu umre ziyaretine gitmişti yani uzun zaman yoktu. O saatlerde de annemden başkasını beklemiyorum ben tabi :mellow: Akşamüstü olduğundan da tam seçemedim camdan geleni neyse açtım kapıyı. Doğruca "Annee acıktım ben, nerde kaldın" dedim. Der demez karanlıktaki ses "Annen yok mu oğlum ben gülser ablan, annen sandın heralde" dedi. :blushing: Hemen annem yok sizi o sandım falan dedim utanmıştım biraz :tongue:

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Eee bunun hayatın üzerinde nasıl bir etkisi oldu?

İtiraf diye anlattığın şeye bakınca hayatta hiç bir şey yaşamamış bir insan gördüm...

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Amaci cozmus degilim ben ? Sac$a sacma konular acilmaya baslandi valla ya.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
rezil olmuş hocam rezil olmayı anlatmakta bir itiraftır öyle bakalım
yoksa açıklaması yok :devil:

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Yerinde olsam oracıkta harakiri yapardım ben kendime.Ömrü hayatımda böyle utanç görmedim ben.Çok geçmiş olsun.Dikkat et bi dahakine ! :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Yanlış anlama ama bu konuyu, konu açmış olmak için açtın sanırım.Yoksa bu yazdığında itiraflık bir şey göremedim ben.Sadece evin önüne gelen bir bayanı annen sanmışsın.Bu yani.Konu açmaya değer mi? ve bunun neresi itiraf?

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
İtiraf sandığım...

Reaksiyon puanı
10,324
mutlaka biriyle iddiaya girmiştir arkadaşımız: "bak ben şimdi SDN'ye saçma sapan, mantıksız bir konu açarım, şu kadar kişi yorum yapar, site yöneticileri de 'oh oh maşaallah, bu konu iyi gidiyor' diye sevinirler"

diğer kişi de ona: "yok yahu, SDN ciddi bir yerdir, müsaade etmezler öyle mantıksız, saçma konulara!" diye cevap verir.

maçın (pardon, bahsin) galibi arkadaşımız olur...

iyi de ne kazandığını söylese bari! :))))

Abuuuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
annem sandığım... ı dolaba kaldırmış aradım aradım bulamadım (basit bi espiri deil kafiyeli de oldu :D)

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
"Ne içirdiniz l*n bana?" Arif Işık(Gora)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ben de arkadaslarla yürüyordum bir gün,
Arkadaşın biri solumdaydı deri ceketli.
Biraz ilerledik arkadas yanımdan gecer gibi oluyordu ki ben elimi omuzuna attım..bi tuhaflik sezdim megersem o değilmiş :D adamın birine denk gelmisim :p sonra ne güldük....ohhh itiraf ettim :p

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
amacına ulaşmış arkadaşımız. konusu ikinci sayfaya ulaşmış...

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Annesiz bir gün değil bir dakika bile onsuz olmaz.p

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sevgili Mod'larım Arkadaşa Dünya 'ya giden bir uçak bileti ayarlayalım.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Alışveriş merkezinde annemi deli gibi arıyordum yok yok hiç bir yerde yok. 10-15 dakikalık yorucu koşuşturmadan sonra gördüm sonunda. Arkasına dönüktü, hiç yüzüne bakmadan bağırdım çağırdım. Yüzünü bana dönünce annem olmadığını anladım :D Özür dileyip kaçtım, 2-3 dakika daha aradım bu sefer gördüm dedim. Uzaktan anne diye bağırıp yanına gittim. Yaklaşınca yine annem olmadığını ve az önce bağırdığım kadın olduğunu anladım :D Baya zaman geçmiş üstünden

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
piskoloji tüm gücüyle sarılmaış beynine bulanık olduğu zaman yanlış insanlarla sık sık göreceksin.....

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bir gün yolda yürüyorum karşıdan bir kadın geliyor. "Annem canım annem nasılsın" dedim Sonra baktım ki o değilmiş . Kadın dedi ki" oğlum ben annen değilim" . O an değişik hissettim. :D Ohh be dök içini rahatla

35w99.jpg

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Konu nerelere gelmis bea hahah :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Geçen yoLda yürüyorum Ayhan ışığı gördüm arkasından Turist Ömer Turist ömer diye bağırdım bakmadı :p

Son mesajlar