Annem pozitif çıktı

Bu konuyu okuyanlar

Selamın aleyküm arkadaşlar.Annannem korona olmuştu annem tedbirini alarak ona yardım ediyordu.Bugun test yaptırdı grip olduğu için pozitif çıkmis e nabız dan baktım.Sizce o gün hap veriyorlarmış çok ağar içmeyin falan diyorlar sizce içmelimi.

Geçmiş olsun verilen ilaçları alsın biz ailecek geçirdik ilk gün 8 sonra 3 4 mü içiliyor gelen ekipler anlatıyor yada yanındaki kağıt da yazıyor zaten onlara dikkat etsin ve annenle aynı evdeysen %80 sende de vardır.

Overclocked

Profesör
Türkiye'de herkese 8+8 günde 16 ilaç veriliyor. Yurtdışında bazı ülkelerde hafif geçirenlere ilaç vermiyorlar diye duydum.

Erase

Doçent
Covid sağlığınızı bozmasa bile o kadar ilaç bir gün sağlığınıza etki eder.:oops:

WAR1

Öğrenci
Kanka marketlerde satılıyor sheweps e limon sıkıp için benim babam ve babannemse geçirdi iyi geliyormuş annen bu 10 gün kendinde olmaz pek zorlamayı bol bol dinlensin çok temas etmeyin bir odayı ona ayırın kapı kitli olmasın açık ta olmasın sadece kapalı olsun yaklaşırken çok dikkat edin

Yorumlarınız için çok sağolun düzenli spora gidiyordum biraz ağrılarım var umarım spordan dolayıdır.Dikkat edin arkadaşlar

Mr.Scout

Asistan
Selamın aleyküm arkadaşlar.Annannem korona olmuştu annem tedbirini alarak ona yardım ediyordu.Bugun test yaptırdı grip olduğu için pozitif çıkmis e nabız dan baktım.Sizce o gün hap veriyorlarmış çok ağar içmeyin falan diyorlar sizce içmelimi.
Geçmiş olsun. Ailemden biri korona olmadı ilaç hakkında bilgim yok ama gerekli olmasa doktorlar uygun görmezler diye düşünüyorum. Bence içmeli. Geçmiş olsun tekrar.

SDN Son Haberler

Son mesajlar