[Anket] SDN'de Köşe Yazıları Olsun mu?

SDN'de Köşe Yazıları Olsun mu?


  • Kullanılan toplam oy
    304

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Değerli üyeler,

İçimize attığımız bazı küçük nükleer parçacıkları... pardon fikirleri ana sayfada da paulaşmak için köşe yazıları eklemeyi düşünüyoruz. Bu fikrimizi sizinle de paylaşalım istedik.

Köşe yazılarını kimler yazacak? diye sorarsanız, hemen söyleyelim; basılı yayında deneyim sahibi olmuş ve SDN'de bir süredir içerik üretmeye devam eden tecrübeli gazeteciler (Berkin Bozdoğan, Hakkı Alkan, Memik Yanık, vb. gibi)

Sizce SDN'de köşe yazıları olmalı mı? Evet diyorsanız, nasıl bir yapıya sahip olmalı, onu da söyleyin bari :D

Fikirlerinizi bekliyoruz.
 

WaterBoy

Profesör
bence olsun çok yararlı olur yazarlar yeni teknoloji hakkında (yazılım,donanım,internet vb.)gibi konularda yazı yazsınlar süper olur.
 
Tabiiki olsun...
Özellikle Memik Yanık Hocamızın fikirlerini paylaşmasını çok isterim.
Yeni fikirleri yeni önerileri bizimle paylaşır sevgili yazarlarımız. ^^
 

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
uzun olmayan, hayatın içinden yazılar olsun istiyorum ama içerik de tıpkı sizin dediğiniz gibi teknoloji, yazılım ve internet ile ilgili olacak.

bu arada acaba konuk yazarlarımız da olsa mı? mesela sektöre yön veren kişiler, sdn için kısa bir köşe yazısı yazsalar mı ara sıra. Crysis yapımcısı Cevat Yerli gibi mesela ;)
 
Yine başımıza yeni iş açıyorsun Troy! :p

Tamam tamam SDN sana canım feda, yazılır çizilir icabında. Yazacak çok şey var zaten, ama insanlara ulaşsın diyorsan yazacak uygun yer yok. İlginç olacak, çook ilgiinç.. :D
 

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Ben de onu düşündüm Berkin. Dell D600'de başıma gelenleri biliyorsun :D ben bunu nereye yazabilirim? :D Forumumuza da yazarım, o ayrı ama ana sayfadan verdiğimiz zaman uygun bir formatta çok daha etkili olur ve içeriklerimiz için yeni bir renk olur diye düşündüm.

Bu arada sana Logitech G9 glemiş diyorlar :D
 

turoksin0

Profesör
valla ayrı bir sayfa açabilirsiniz yeni bir subdomainle sadece link verirsiniz anasayfada dicem ama siteye yeni gelenler göremez o zamanda dimi
 

Alengirli

Dekan
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
-Alengirli'den güncel konulara mizahi eleştiriler olsun mu?

(güruh): Hayııırrr!

Sen önce siteye yaz, gerisini sonra yazarsın :p

Tembel editör olduk dimi dakkasında, iki gündür internetim yok, MSNde niye yokum sanıyorsun. Sen İnternet Cafe'den SDN'ye girmek ne demek bilir misin (uhuuu duygu sömüren smiley)
 
Üst