ANKET-Forumda İmza Seçeneği Olmasını ister miydiniz?

Forumda İmza Seçeneği Olmasını ister miydiniz?

• EVET

Kullanılan: 36 57.1%
  • HAYIR

Kullanılan: 27 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    63

Bu konuyu okuyanlar

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
İsterseniz evet'i istemezseniz Hayır'ı tuşlayın. Forum yöneticilerinin de çoğunluğa göre hareket edecğinden hiç şüphem yok. arkadaş sistemi ile ilgili soru sorduğu zaman imzasına bakıp anlayacağız sistemini ve sisteme göre teşhis koyup sistemi sormamış olacağız ve çoğu konuda en az 2 mesaj yazılmamış ve kirlilik olmamış olacak. Hakeza kullanılan imzadaki sözlerden arkadaşın karakteri ile ilgili bir varsayımda bulunabileceğiz.

Son düzenleme:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Forumda daha sade bir tema tercih edildiği için imzanın ekleneceğini düşünmüyorum.
Daha önce de dediğim gibi profilinizde bulunan hakkında kısmına istediklerinizi ekleyebilirsiniz.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Bende isterim. Orada sistem özelliklerini yazarlarsa insanlara PC'lerini sormaya gerek kalmayacak.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bende isterim. Orada sistem özelliklerini yazarlarsa insanlara PC'lerini sormaya gerek kalmayacak.

Emin olun çoğu üye es geçecektir. Bir kaç kez belirtmemize rağmen bir kısmı vermemekte ısrarcı :)

Fakat Göster/Gizle tarzı bir imza sistemi olabilir belki.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Forumlarla Ilk Tanistigim Yillarda Severdim, Lakin Uzun Yillardir Imza Olayinin Olmamasindan Rahatsiz Degilim ve Bunu Heryerde Destekliyorum.
Zira Goruntu Kirliliginden Baska Birsey Degil. Imzalar Nedeniyle Konu Icerisindeki Mesajlari Okuma Hizi Dusuyor ve Dikkat Dagitiyor.
Bu Bakimindan Ele Alirsak Imzalarin Olup Olmamasi Konusunu Bir Kere Daha Dusunup Karar Verilmeli.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Forumda daha sade bir tema tercih edildiği için imzanın ekleneceğini düşünmüyorum.
Daha önce de dediğim gibi profilinizde bulunan hakkında kısmına istediklerinizi ekleyebilirsiniz.
Kısaca 2 satırlık bir yer düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumlarla Ilk Tanistigim Yillarda Severdim, Lakin Uzun Yillardir Imza Olayinin Olmamasindan Rahatsiz Degilim ve Bunu Heryerde Destekliyorum.
Zira Goruntu Kirliliginden Baska Birsey Degil. Imzalar Nedeniyle Konu Icerisindeki Mesajlari Okuma Hizi Dusuyor ve Dikkat Dagitiyor.
Bu Bakimindan Ele Alirsak Imzalarin Olup Olmamasi Konusunu Bir Kere Daha Dusunup Karar Verilmeli.
2 satırdan fazla olmayacak ve küçük punto ile yazılacak.

Emin olun çoğu üye es geçecektir. Bir kaç kez belirtmemize rağmen bir kısmı vermemekte ısrarcı :)

Fakat Göster/Gizle tarzı bir imza sistemi olabilir belki.
İki satır olacak ve küçük punto ile yazılacak. Bu şekilde kalabalık da yapmaz.

Ne işe yarayacak?
Adam sistem özelliklerini yazacak mesela biz de habire adama sistemini sorup mesaj kirliliği yaratmayacağız.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya abi öne çıkar yok öne çıkar. Siz imza diyorsunuz.

Allah aşkına soruyorum. Öne çıkara itirazı olan bir kişi var mı?
Tamamıyla fayda olan bu özellik neden getirilmiyor.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Bazı şeyler ha deyince olmuyor.
Bu konuyu diğerleri ile beraber yönetim ekibi olarak tartışıyoruz.
Ben şöyle itiraz ediyorum üs kısımdaki konular dışındaki konuları neredeyse kimse görmüyor. Bu yüzden de ihtiyacı olan arkadaşların konusu yukarda kalmıyor. Mesela ben sistem toplayacağım öneri bekliyorum. Hemen hallolacak bir iş değil. İstişare etmek lazım. Ama kullanıcılar uzaylılar dünyaya biyolojik silah attı gibi başlıkları öne çıkaracağı için sıkıntı olacağı kanaatindeyim.
Öne çıkarmanın benim bahsettiğim gibi bir yönü de var. Forum yavaş yavaş sözlüğe dönüşüyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben şöyle itiraz ediyorum üs kısımdaki konular dışındaki konuları neredeyse kimse görmüyor. Bu yüzden de ihtiyacı olan arkadaşların konusu yukarda kalmıyor. Mesela ben sistem toplayacağım öneri bekliyorum. Hemen hallolacak bir iş değil. İstişare etmek lazım. Ama kullanıcılar uzaylılar dünyaya biyolojik silah attı gibi başlıkları öne çıkaracağı için sıkıntı olacağı kanaatindeyim.
Şuan o konular görülüyor mu? Asıl cevap verilmemiş ama verilmeye değer konular biri görsün diye üste çıkarılır. Adam yorum yapamaz ama cevaplanmasını ister öne çıkara basar.
Öbür türlü hiçbirşey yazmadan geçip gidiyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ekli dosyayı görüntüle 93247

Sözde donanımla ilgili bir site ama üstteki başlıklara bak.
Dhnin sadece adı dh. Burada da aynı bölümler var. Aktiflik sıfırın altında olduğu için yok sanıyorsunuz.
Siyaseti çıkartmazsın olur biter. Bakın zaten orada sadece teknoloji forumlarından diye seçenek var.

Ben bölüm kısıtlamasından çok dhdeki gibi bir kullanıcıya bağlı filtreleme taraftarıyım.

Şimdiki forumda ne oluyor başlığındaki konulardan iyidir öne çıkar sistemi.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Yıl olmuş 2020 imzaya ne gerek var. Görüntü kirliliğinden başka bir şey değil.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
2 satır olacak ve 10 punto ile yazılacak(10 punto örnek)

arkadaş sistemi ile ilgili soru sorduğu zaman imzasına bakıp anlayacağız sistemini ve sisteme göre teşhis koyup sistemi sormamış olacağız ve çoğu konuda en az 2 mesaj yazılmamış ve kirlilik olmamış olacak.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Ankete 5 gün süre koyacağım. Arasıra mesaj yazın da üste kalsın.

Anket 5 gün ile sınırlandırılmıştır.

Son düzenleme:

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
gerek yok.

sonra millet kamyon arkası yazıları gibi şeylerle dolduruyor, dikkat dağıtıyor.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Gizle göster yapana kadar girsin profile baksın bu kadarda üşengeç olunmasın iki satır imzada hangi donanımını paylaşabilecek ? Oda ayrı bir konu.
Nvidia gt240m-microsoft keyboard 2000-Intel Xeon x5455-casper marka kasa-Cooler master MWE 650w 80plus-Creative 245-Asus h81 m-k-WD green 256gb ssd

gerek yok.

sonra millet kamyon arkası yazıları gibi şeylerle dolduruyor, dikkat dağıtıyor.
Öyle yapanın imzasını raporlarız yönetim icabına bakar.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Nvidia gt240m-microsoft keyboard 2000-Intel Xeon x5455-casper marka kasa-Cooler master MWE 650w 80plus-Creative 245-Asus h81 m-k-WD green 256gb ssd

Öyle yapanın imzasını raporlarız yönetim icabına bakar.
Adsız.jpg

Bu şekil yapmak varken göz yormaya gerek yoksa font boyunu 1 yaparsın roman yazarsın kimse okuyamaz