Anket Açmaya Sınır Getirildi

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Son günlerde gereksiz yere açılan anketlerden ötürü anket açmaya sınır getirilmiştir. Artık anketleri "doçent" ve daha üst kademedeki üyelerimiz açabilecekler..

İyi günler dilerim...

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
pesimist dedi ki:
Son günlerde gereksiz yere açılan anketlerden ötürü anket açmaya sınır getirilmiştir. Artık anketleri "doçent" ve daha üst kademedeki üyelerimiz açabilecekler..

İyi günler dilerim...
buda demek oluyor ki benim üstüme alınmaya gerek yok bu açıklamadan :D

gokhans19

Profesör
Ben açabiliyom :D
Peki pesimist bişey sorucam troy bana yeni kategori önerileri için bi konu açılacak ve oraya açılmasını istediğiniz kategorileri yazacaksınız uygun olanlar açılacak dedi.Bu kategori öneri konusu ne zaman açılacak ??? ??? ???

lucifer

Profesör
Ama bazı kullanıcılar çok deneyimli olmalarına rağmen asistan olabiliyorlar.Bunun için birşey yapacak mısınız? :L

tugbagaleri

Profesör
bırsey dıye bılrımıyım ...pekı ozaman docent ve ustu olabılmek ıcın sacma sapan mesajjlar yollanırsa ne olacak he ne olacak ozaman soylesene kurudun kaldın degılmı sef B)

elektr10 dedi ki:
warkortali dedi ki:
Saçma sapan konular yok mu? Neden yalnız anketler ?
Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum :)
Sorunun cevabını bizzaet Hakkı Alkan la ben tartışırım üye destekçisi olarak ( nereden çıktıysa) ama şöyle bir şey var smf de ne yapacaklarki üyeciiklerin asistanların konu açmasını mı engelliyecekler forum yeni üyeler tarafından ziyaret edilmez o zaman anket olayı iyi tamam bir şeyi olumlu yönden düşündünüz ve ya soru şeklinde bunun cevabı ve ya olumsuz şeklinide düşünmelisiniz üyeceğin ve ya asistanın yerinde siz olsaydınız ne yapardınız empatide kurun biraz ;)

elektr10

Profesör
Ben üye rütbesine ilişkin bir şey söylemedim zaten anketin de bu şekilde kısıtlanmasını da doğru bulmuyorum.Çok mesajı olan mantıklı, az mesajı olan mantıksız anket açacak diye bir şey yok.Genelde yeni üyelerin birçoğu bu tip gereksiz işler yapar bir kez daha vurguluyorum ->'genelde'.Gelelim ne yapılabilir meselesine.Bu olayın smf ile pek bir ilgisini göremiyorum.İlk olarak pesimistin "sözde değil özde" gaddar olması, optimistlerin de zorla pesimistleştirilmesi; olmazsa başka çözümler (&)