Anker Soundcore Q20 Bass/Tizz Patlaması

Bu konuyu okuyanlar

Burak Talha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese merhabalar, Amazon üzerinden almış olduğum Q20 model kulaklıkta ANC modunu kapatıp Bass Up modunu aktif ettiğimde tizlerde patlama meydana geliyor. Ürünü iade ediyorum fakat merak ediyorum problem kronik mi değil mi? ona göre tekrar sipariş vereceğim. Şimdiden teşekkürler

turgutsalgin

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar herkese merhabalar, Amazon üzerinden almış olduğum Q20 model kulaklıkta ANC modunu kapatıp Bass Up modunu aktif ettiğimde tizlerde patlama meydana geliyor. Ürünü iade ediyorum fakat merak ediyorum problem kronik mi değil mi? ona göre tekrar sipariş vereceğim. Şimdiden teşekkürler
Q20 bilmiyorum ama Q10'da kronik dip ses sorunu var, hangisini alırsan al aynı sorun. O da kroniktir diye düşünüyorum.

Burak Talha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bahsettiğim problemi video'daki arkadaşta yaşamış. ANC açıkken veya bass up kapalıyken problem yok fakat üstte bahsettiğim durumda problem baş gösteriyor

zonahe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar çözümü buldum xiaomi telefonlarda bulunan hoparlör temizleme uygulaması var. Onunla telefonu kulaklığa bağlayarak uygulamayı çalıştırın. Büyük ihtimal sorun çözülecektir