Ankara'da pitbull saldırısına uğrayan 2,5 yaşındaki çocukta kas yırtılması ve doku zedelenmesi meydana geldi

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Ankara'da başıboş halde gezen bir pitbull cinsi köpek anneannesiyle markete giden 2,5 yaşındaki Bahar Dağaşan'a saldırdı. Çevredekilerin müdahale ederek pitbulldan kurtardığı çocuk, hastanede tedaviye alındı.

Gönül Demir, torunu Bahar Dağaşan'ı alıp, market alışverişi için evden çıktı. Mahallede başıboş gezen pitbull, marketin önünde küçük çocuğa saldırdı. Gönül Demir'in kucağına alarak korumaya çalıştığı Bahar Dağaşan'ı bacağından yakalayan pitbulla, çevredeki vatandaşlar müdahale etti.

Ameliyat edildi​

Hastaneye kaldırılan Dağaşan'ın sağ bacağında derin diş izleri, kas yırtılması, doku zedelenmesi ve vücudunun çeşitli yerlerinde de yaralar tespit edildi. Bahar Dağaşan, bacağındaki kas yırtılması nedeniyle ameliyat edildi. Küçük çocuğun tedavisi hastanede sürüyor. Pitbull ise daha sonra polis ekipleri tarafından yakalandı. Boynunda tasması bulunan pitbullun sahibinin bulunması için ise çalışmalar sürüyor.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Şu canavarı köpek olarak besleyen ondan daha... Üzülmek yetmiyor, o köpeği besleyen herkes birer katil destekçisi.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Evet dün haberlerde gördüm ben de bunu. Neden saldırgan bir köpek beslersin ki?

drool

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
123
Evet dün haberlerde gördüm ben de bunu. Neden saldırgan bir köpek beslersin ki?
Aslında sahibi o köpeğe ne acılar yaşatıp köpeği saldırgan bir şekilde yetiştirmiştir bence. Bir de nereden bulacaksın şimdi şunun sahibini? Umarım sahibi bulunur ve gerekli cezayı da alır.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Köpeği saldırgan da yetiştirsen eğitimli de yetiştirsen pitbull bu arkadaşlar şakası yok , sonuçta bir hayvan ve cinsi de saldırgan.

Yasak deniliyor ama sokaklarda hala bir sürü gezdiren var kekolardan

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Benim olduğum yerdede bakan var ama bir şey diyen yok.

drool

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
123
Köpeği saldırgan da yetiştirsen eğitimli de yetiştirsen pitbull bu arkadaşlar şakası yok , sonuçta bir hayvan ve cinsi de saldırgan.

Yasak deniliyor ama sokaklarda hala bir sürü gezdiren var kekolardan
Benim olduğum yerdede bakan var ama bir şey diyen yok.
Kekoların sağı solu belli olmuyor millet de bulaşmak istemiyor. Bir anda yersin bıçağı mertlik yok zaten adamlarda.