Anime seveniniz varsa...

Bu konuyu okuyanlar

teknobaycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
farklı bir bakış açısı yada zevk açısı desek, yakalamak isteyenlere tavsiyemdir anime izlemek. şu anda modda olan en iyi dizi ve 182. bölümde olan Bleach anime serisi. Fantazi diziler, filmler sevenler için bire bir...

Stone

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
ooo Anime Sevilmez mi yaa şu aralar aradığım Çook eskiden olan bi anime var Adı "Magic Knight Rayearth" Türkçesini yada ingilizcesini arıyorum bulan bilen var mı ki xD

teknobaycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
birde en sevdiğim Full Methal Alchemist vardı. güzeldi gerçekten...

WaterBoy

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Şu an hellsing izlyorum birtek ama bi bakarım bunada

Stone

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Hellsing ve Hellsing OVA Serisini izledim çok hoş :) youtube'da var zaten :D

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ooo Anime Sevilmez mi yaa şu aralar aradığım Çook eskiden olan bi anime var Adı "Magic Knight Rayearth" Türkçesini yada ingilizcesini arıyorum bulan bilen var mı ki xD

Ya hakikaten çok güzeldi...

Stone

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Keşke bi daha yayınlansa Türkçe'si yada En azından ingilizce'si :D

ds_paw

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sevmek mi hastasıyım. hellsing on numara, sonra full metal alchemist, elfen lied, devil may cry, samurai 7, avatar, rourin kenshin, cowboy bebop, bleach naruto... Magic Knight Rayearth dediğinize bi bakiim. inşallah claymore gibi olmaz orda giysiler çok abuk subuk gelmişti. bi aralar(5 yaşlarındayken) kanal d'de bi anime vardı kızıl baron diye çok güzeldi bi daha izine rastlamadım he bi de ikiz ejderler vardı oof ooof saat sabah 5 te kalkıp izlerdim...

teknobaycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
şu anda iki anime birden götürüyom: Bleach ve D-Gray Man. çok güzel hazırlıyorlar valla bu japonlar...

TheMEA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bleach ve Hellsing izliyorum. İki yapımda çok kaliteli . Saten Hellsing'i şu sıralar MTV Türkiye veriyor. Salı akşamı Türkçe dublaj Cumartasi akşamı ise Türkçe alt yazı olarak veriyor. Sonrada isterseniz ( ben pek sevmedim ancak Last Exile [ Yanlış yazmış olabilirim ] başlıyor .

guruclef

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar rayearth seveniniz varsa buyrun iyi bir forum hem de türkçe hakkında her bi şe var:

rayearth.ile.biz

Mygrsl2019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
farklı bir bakış açısı yada zevk açısı desek, yakalamak isteyenlere tavsiyemdir anime izlemek. şu anda modda olan en iyi dizi ve 182. bölümde olan Bleach anime serisi. Fantazi diziler, filmler sevenler için bire bir...
Benim En Sevdiğim Anime Oyunları:

Speed Driver Evolution (Tepe Nautilus'taki Yarış Oyunu)
f02.gif

İnitial D (İçerenköy Carrefour'daki Yarış Oyunu)
initial d.jpg