Öneri Anime Öneri

Bu konuyu okuyanlar

Slasher1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tokyo ghoul my hero academia death note one piece hunterxhunter ve attack on titan izledim bu tarz eğlenceli animeler önerir misiniz teşekkürler.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Full Metal Alchemist, Dororo, Demon Slayer, Fairy Tail ve Dragon Ball olabilir.

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
tokyo ghoul my hero academia death note one piece hunterxhunter ve attack on titan izledim bu tarz eğlenceli animeler önerir misiniz teşekkürler.
1-mutlaka NARUTO izlemisin. Kendisi benim en favori animem ve bir başyapıttır. Diğer önereceklerimde güzeldir tavsiye ederim.(Herkes tarafindan dışlanan Uzumaki Naruto herkesin korktuğu 9 Kuyruklu Tilki'nin gücünü içinde barındırıyordur. Gelecekteki tek hayali herkesin kendisini kabul etmesi ve Hokage olmak istemesi.)
Çocukluk Arc-220 Bölüm 137'ye kadar izlesen kâfi. Gerisi fill bölümler.
Shippuuden Arc 500 Bölüm. Serinin en can alıcı kısımları burası
Boruto:Naruto the next Generation Naruto Shppuuden sonrasını konu alır. Uzumaki Naruto'nun hikayesi bitmiş, oğlu Uzumaki Boruto'nun hikayesi başlamıştır. Çoğu kişi tarafından sevilmesede benim hoşuma gidiyor.

2-RE:zero kara hajimeru isekai seikatsu (Karakter her öldüğünde bulunduğu olaya yeniden başlıyor)

3-Sword Art Online (Kahramanımız Kirito Gerçeklik VR oyununda sıkışıp kalıyor. Oyunu bitirmenin tek yolu 100.Kata çıkmak.)

4-Tensei Shitara Slime Datta Ken( Karakterimiz öldüğünde yeni dünyaya Slime olarak başlıyor.Merak etme 5-6 bölüm sonra insan formu alıyor ve herkesten güçlü oluyor)

5-Seven Deadly Sins (7 Ölümcül Günah Britanya halkını saldırıya geçen iblislere karşı koruyor. Favorim Ejder Günah Meliodas)

6-Maou Gakuin No Futekigousha: Shijou Saikyou No Maou No Shiso, Tensei Shite Shison-tachi No Gakkou e (Ana karakterimiz şeytan kral tüm dünyayı kurtarmak için kendini feda ediyor. 1000 Yıl sonra reenkarne şekilde doğuyor ve çağında bulunan herkesten daha güçlü) İzlemesi çok zevkliydi. Karakterle boy ölçüşebilen kimse yoktu.

7-Üstteki arkadaşın önerdiği gibi Demon Slayer çok güzeldir.

İzleyeceğin site olarak Türkanime.tv tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Tenkuu Shinpan

Lise öğrencisi Yuri Honjo, sayısız gökdelenin asma köprülerle birbirine bağlandığı ve "maskeli figürlerin" şaşkın ve kaçan kurbanlarını acımasızca kestiği "anormal bir alanda" kendini kaybolmuş buluyor. Bu cehennem dünyasında hayatta kalmak için iki seçeneği var: maskeli figürleri öldürmek ya da öldürülmek. Yuri bu mantıksız dünyayı yok etmek için hayatta kalmaya kararlıdır, ama nihai kaderi ne olacak?
Alıntı
Çok anime izlemem ama bu bitirdiğim tek güzel anime. Kandan rahatsız oluyorsanız izlemeyin.