Soru Android'te bulunan whatsapp konuşmalarını ios'a nasıl geçirebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Yanlış bilgilendirme
Önce androidde whatsapp i aç senkronizasyon başlat kanka bitince aynı no whatsapp i iosta aç bu kadar

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Öyle bir yol mu varmış? Mesajları IOS'a taşımaz ki bu yol

Niye knk ? Buluta senkronizasyon olmuyor mu knk google drive' a işte konuşmalar medya vs haftalık günlük fln ayarlıyorsun ya. Şimdi senkronize et dicen bitince ios a geçicen.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Niye knk ? Buluta senkronizasyon olmuyor mu knk google drive' a işte konuşmalar medya vs haftalık günlük fln ayarlıyorsun ya. Şimdi senkronize et dicen bitince ios a geçicen.
O iş öyle olmuyor. Androidde Whatsapp yedekleri Google Drive'a yedeklenirken IOS'ta ICloud'a yedeklenir. ICloudda yedek yoksa whatsapp sıfır olarak başlar. O şekilde olsa ben de taşırdım ama yok maalesef :)

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
O iş öyle olmuyor. Androidde Whatsapp yedekleri Google Drive'a yedeklenirken IOS'ta ICloud'a yedeklenir. ICloudda yedek yoksa whatsapp sıfır olarak başlar. O şekilde olsa ben de taşırdım ama yok maalesef :)
Bu apple her yerde sorun ya. Çok emperyalist bi marka sonra niye sevmiyon diyolar al buyur işte aşırı bencil aşırı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatları desen havalarda uçuşur

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,236
Bu apple her yerde sorun ya. Çok emperyalist bi marka sonra niye sevmiyon diyolar al buyur işte aşırı bencil aşırı.

Hepsine eyvallahta anlamadığım airtag ve özellikle apple watch neden Android ile eşleşmez anlamam ?

Apple'ın en olumsuz tarafı bu bir ürününü aldınmı ekosistem kurmak zorundasın ?

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002

Whatsapp bu özelliği isterse getirebilir. Ama getirme taraftarı olmadığı aşikar. IOS'tan androide mesajlar taşınıyor ama sadece Samsung Smart Switch kullanman lazım. Yani Diğer cihazlara da geçirmek kolay değil.

Hepsine eyvallahta anlamadığım airtag ve özellikle apple watch neden Android ile eşleşmez anlamam ?

Apple'ın en olumsuz tarafı bu bir ürününü aldınmı ekosistem kurmak zorundasın ?
AirTAG ürününün IOS sistemde çalışmasının sebebi IOS cihazlarda bulunan internetsiz Bluetooth üzerinden kapalı cihazın konumunu belirleme özelliği olabilir. Androidlerde böyle bir özellik yok otomatikman android cihazlara açmak sistemi zor bir duruma sokar. Apple cihazlarını Apple ekosistemi için tasarlıyor sonuçta. Airtag denen ürünün mantığı normal konum belirleme uygulamalarından çok farklı

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
iCareFone adlı ücretli bir yazılım mevcut. Dilerseniz bir göz atın. Ücretsiz bir yönetimi var mı onu bilmiyorum.

herchell

Asistan
Reaksiyon puanı
18
@grbzz Android WhatsApp To IPhone Transfer diye uygulama varmış .Telefonu usb kablosuyla bilgisayara bağlayıp sohbet yedeğini bilgisayara indirip öyle atıyormuşuz bir sitede gördüm.Biraz daha araştırırım olmazsa android yolunda devam.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
@grbzz Android WhatsApp To IPhone Transfer diye uygulama varmış .Telefonu usb kablosuyla bilgisayara bağlayıp sohbet yedeğini bilgisayara indirip öyle atıyormuşuz bir sitede gördüm.Biraz daha araştırırım olmazsa android yolunda devam.
Bahsettiğiniz uygulamayı bilmiyorum ama güvenilirliği konusunda şüpheliyim çünkü okuduğum hiçbir makalede görmedim böyle bir uygulamayı. Eğer şüpheniz yoksa bir deneyin yine de.

herchell

Asistan
Reaksiyon puanı
18
@grbzz içime şüphe düştü vazgeçtim ,kalsın ben androidle yola devam ederim.Teşekkürler .