Android Uygulama

Bu konuyu okuyanlar

WindySideTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
okul için uygulama yapmam lazım uygulama konusu kantin için sipariş uygulaması uygulamadan sipariş verilince php sayesinde phpmyadmin ile görüyorum localhostta şimdi giriş ve kayıt kısmı kaldı php ile giriş ve kayıt kısmı yapılabilirmi yapılıyorsa yardım edebilecek var mı.

berkayc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

PHP kullanarak mobil uygulama geliştirmeniz mümkün değil. Sadece PHP ile bir API yazıp veritabanı işlemlerini API yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Android programlama için Kotlin'i tercih edebilirsiniz. Kayıt ve giriş işlemini de gelen parametrelere göre PHP ile sadece kontrol edip veritabanına yazdırabilirsiniz. Geri kalan bütün işlemleri Kotlin'i kullanarak halletmeniz gerekmekte.

WindySideTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

PHP kullanarak mobil uygulama geliştirmeniz mümkün değil. Sadece PHP ile bir API yazıp veritabanı işlemlerini API yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Android programlama için Kotlin'i tercih edebilirsiniz. Kayıt ve giriş işlemini de gelen parametrelere göre PHP ile sadece kontrol edip veritabanına yazdırabilirsiniz. Geri kalan bütün işlemleri Kotlin'i kullanarak halletmeniz gerekmekte.
php yi sadece veritabanına göndermek için kullanıyorum php den mysql e ceviriyorum bir öenerin varmı giriş ve kayıt kısmı yapmak için

berkayc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangi dili kullandığınızı söylerseniz bir şeyler söyleyebilirim.

php yi sadece veritabanına göndermek için kullanıyorum php den mysql e ceviriyorum bir öenerin varmı giriş ve kayıt kısmı yapmak için