Android telefona rom yüklemek

Bu konuyu okuyanlar

Oseyan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamlar android telefona rom yüklemenin avantajı ve dezavantajı nedir bilen var mı

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,092
Arkadaşlar selamlar android telefona rom yüklemenin avantajı ve dezavantajı nedir bilen var mı
rom derken sd kart ise telefonun dahili hafızası boşalır ve Telefon Hızlanır sd kart hariç mümkün deil

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
garantiyi dert etmiyorsanız dezavantajı yok. Avantajı ise daha güncel bir android kullanırsınız. İstediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz

Oseyan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
garantiyi dert etmiyorsanız dezavantajı yok. Avantajı ise daha güncel bir android kullanırsınız. İstediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz
Benim telefonumda android 7 var daha güncel android kısmını birraz daha açabilir misiniz

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242

Oseyan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

XxxJabbarTR

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ben denemistim annemin eski telefonunu rootladigimda bayagı bir kasma olduğunu gordum

XxxJabbarTR

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Eger yapacaksanız telefonun garantisi bitmis sekilde ve eski bir telefon oldugunda yapiniz.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,643
Mesela ben 5-6 yıllık General Mobile 4G telefonumda Android 10 kullanıyorum. ROM kuracaksanız Lineage OS tavsiye ederim. Günlük güncelleme veriyorlar

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
dostum merhaba bır sürü rom kullanmış biri olarak soylüyorum linageOs romunu yüklersen bataryanda yüzde 40 veya 30 luk bir artış görebilirsin telefonu aldıgında ıcınde gelen gereksiz sistem dosyalarını silip hafızanı yükseltebilirsin androidin yüksek sürümü ile gelen özellikleri kullanabilirsin kod yazabilirsin gameguardian ile oyunlara hile yapabilirsin hack aracları kullanabilrisin dezavantajı çogu seyı apk yuklemen gerek ve oyun performansını kesınlıkle arttırsın rom hakkında arastırma yapmadan sakın bı vıdeo ızeleyerek yapmaya calısma bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela ben 5-6 yıllık General Mobile 4G telefonumda Android 10 kullanıyorum. ROM kuracaksanız Lineage OS tavsiye ederim. Günlük güncelleme veriyorlar
ben s6 edgede kullanıyorum orjınal romda 1 saatlık vıdeoda yuzde 10 giderken suan yüzde 3 falan gidiyor mesela sarjın yüzde 5 pubge oynuyosun ayarlardan dırek ekran pıksel sayısını düşürüp yüzde 5 sarjla 20 dk oynayabiliyosun linageOs efsane bişi