Android Şans Oyunları Uygulaması Markette

Bu konuyu okuyanlar

TayfunDEMİRBAŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere android için yeni geliştirdiğim uygulamamdan bahsetmek istiyorum. Uygulamam Şans Oyunları. Markette doğru düzgün bir şans oyunları uygulaması görmediğim için bu uygulamayı geliştirdim. Yani şans oyunları çekildiği an bildirim gönderen, material design kullanan , şans oyunları oynanacağı gün hatırlatma gönderen vb... Uygulamaya zamanla da yeni çok daha iyi özellikler eklemeyi düşünüyorum. Uygulamanın özelliklerine gelecek olursak ;

Uygulama sayesinde;

✔ Sayısal Loto
✔ Süper Loto
✔ On Numara
✔ Şans Topu sonuçlarını ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

• Şans oyunları sonuçları çekildiğinde BİLDİRİM gönderilerek SONUÇLARDAN ANINDA BİLGİLENDİRİLİRSİNİZ. Ayrıca şans oyunları oynandığı gün hatırlatma bildirimi de alabilirsiniz.

<<<<< UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ. >>>>>

Yada aşağıdaki QR kodu okutarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Sans_Oyunlari_Android.png

Uygulamanın Ekran Görüntüleri :

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png

NOT: Uygulamam hakkında her türlü öneri,fikir,eleştiriye açığım buradan yada marketten yorum olarak isteklerinizi aktarabilirsiniz. Market üzerinden değerlendirirseniz çok daha iyi olur tabikide. Vakitlerinizi ayırıp okuduğunuz ve destek olduğunuz için hepinize teşekkürler.

TayfunDEMİRBAŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
// EDIT ////

Herkese Selamlar tekrardan ,

Arkadaşlar uygulamamın içerisinde Milli Piyango Bileti sorgulama ekranı da ekledim. Yılbaşında biletinizi direkt olarak tek tık ile sorgulayabilirsiniz.

1-1.png

Boş Şanslar.