Android Programlama

Bu konuyu okuyanlar

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Selamun aleyküm dostlar, ben teknoloji ve yazılım meraklısıyım. Bugüne kadar bir çok yazılım dili ile uğraştım. Şuan arduino ve web programlama ile uğraşıyorum. Ve android için program geliştirmek istiyorum. Android uygulama geliştirmekle ilgili tek bilgim android studio ile yapıldığıdır. Nasıl Öğrenebilirim ? Youtube dan bak diyeceksiniz. Youtube dan baktım ancak adamakıllı devamlı eğitim bulamadım.​

Monis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleyküm dostlar, ben teknoloji ve yazılım meraklısıyım. Bugüne kadar bir çok yazılım dili ile uğraştım. Şuan arduino ve web programlama ile uğraşıyorum. Ve android için program geliştirmek istiyorum. Android uygulama geliştirmekle ilgili tek bilgim android studio ile yapıldığıdır. Nasıl Öğrenebilirim ? Youtube dan bak diyeceksiniz. Youtube dan baktım ancak adamakıllı devamlı eğitim bulamadım.​
çevrende yazılım okuyan varsa git bi sor derim yoksa internette para ile satılan kurslar var yazılım dilini öğrenebilirsin tabi tek başına uygulama yapabilirimisin onu bilemem

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Android Studio programında kullanacağın dil Java'dır.Android Studio dersleri diye aratırsan elbet bulamazsın Java dersleri diye aratacaksın.
Şöyle bir durumda var "Kotlin" diye bir dil çıktı.Güncel dili öğrenirim diyorsan Eclipse üzerinden de Kotlin'i yazarsın.Kotlin ders site1 ## site2