Android mi İphone mu?

Bu konuyu okuyanlar

nosleica

Profosyonel Telefon Tamircisi - Özellikle Apple ?
Reaksiyon puanı
34
android telefonlar mı daha iyi ios telefonlar mı (iphone yani) hangisini tercih ediyorsunuz deneyimleriniz neler?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Android bir işletim sistemi, İPhone bir telefon markası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Andorid her marka tarafından tercih ediliyor. Vardır bunun bir sebebi.

nosleica

Profosyonel Telefon Tamircisi - Özellikle Apple ?
Reaksiyon puanı
34
Android bir işletim sistemi, İPhone bir telefon markası.

Andorid her marka tarafından tercih ediliyor. Vardır bunun bir sebebi.
hocam androidi tercih etmeleri kendi işeltim sistemlerini yapamayacaklarından dolayı ios zaten tercih edilemez appledan başka hiçbir firma kullanamaz

Reaksiyon puanı
196
İOS der geçerim

Android kullanmalarının sebebi kendilerine işletim sistemi yapamamaları çünkü bir ton iş bütün donanım çalışcak donmıycak kasmıycak uygulamalar optimize olucak yani bi ton iş onun için kendileri işletim sistemi yapmıyorlar Android kullanıyorlar çoğu.

Reaksiyon puanı
4,385
android telefonlar mı daha iyi ios telefonlar mı (iphone yani) hangisini tercih ediyorsunuz deneyimleriniz neler?
Merhabalar,

İOS daha iyi olduğunu düşünüyorum, İphone 14 Pro kullanıyorum. İphone 14 Pro Max modelini de kullandım. Oldukça akıcı uygulamalar arası geçişlerde oldukça başarılı ve oldukça başarılı işler çıklarıyor açıkcası. S23 Ultra da kullandığım sürede istediğim akıcılığı yakalayamadığım için tekrar İphone 14 Pro Max modeline geçiş yapmıştım. Pro Max modeli biraz ağır olduğu için de İphone 14 Pro ya geçtim memnunum çok şuanda.

İyi Forumlar...

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
ios otomatik vites araba gibidir konfor düşkünlerine özeldir android manuel vites araba gibidir kullanmanın zevkini bilen bilir

Son mesajlar