Android Kullanıcıları iOS'un Tadına Bakacak

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Benzer uygulamalar mevcuttu bu biraz daha geliştirilmişi sanırım

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Android kullanıcıları kendini kandırabilecek demek istediniz sanırım :D iOS'un tadı stabilitesinde ve hızında, görüntüsünde değil :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
espier launcher ile ios'un menü kısmının aynısı birebir yapılıyor. sahtesin koymaya gerek yok. hemde android'in esnekliğinde.

360 launcher gibi uygulamalar varken ne kadar ihtiyaç duyulur bilmem

[video=youtube;LYWHW4WEYR0]http://www.youtube.com/watch?v=LYWHW4WEYR0[/video]

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
PC'ye Mac Lion sistem Kurmak gibi bişey :)

netfaruk

Doçent
Reaksiyon puanı
11
arkadaş nedir bu androidcilerin ios hevesi anlamadım :D bırakın iphonecular android teması kullansın biraz cool olun yaw :D

bibooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
android kullanan birinin ios teması kullanması pek normal bana.ios istesem iphone alırdım :)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Her Androidci bir gün İOS'u tadacak,gibi olmuş :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bunlar ios kullananları android kullanmaya yöneltiyor :D android kullananlar isterse ios gibide kullanır tlf ama ios kullananlar hareketli bir resim bile koyamaz arka plana :D

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Bunlar ios kullananları android kullanmaya yöneltiyor :D android kullananlar isterse ios gibide kullanır tlf ama ios kullananlar hareketli bir resim bile koyamaz arka plana :D

Sizin cihazı root ettiğiniz gibi bizde de JB var ve o JB'den sonra bir çok şey yapılabiliyor. Hareketli duvar kağıtları da buna dahil. Ha default'da Apple bu özelliği koysa yine kullanmam orası da ayrı tabi :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
İos görünümü bence felaket.. Hiç hoşuma gitmiyor. Yaşasın Android :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Sizin cihazı root ettiğiniz gibi bizde de JB var ve o JB'den sonra bir çok şey yapılabiliyor. Hareketli duvar kağıtları da buna dahil. Ha default'da Apple bu özelliği koysa yine kullanmam orası da ayrı tabi :D

kendi tlf hala root etmiş değilim ama bu türkcell'in T20 si canımdan bezdirdi beni adamlar ne var ne yok doldurmuşlar tlf na

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
o değilde tersini iphone cular yapabiliyormu merak ediyorum. ha şimdi aman istemez kalsın
diyecekler ama işte androidin farkı bu. her telden anlıyor.

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
dreamboard'in sundugu tek arti ozellik temalari bir pencere icinde kucuk resimler halinde gosterebilmesi ve cok hizli yuklenmesi. springboard'i baypas etmis oluyor tabii. mevcut android temasinin sundugu tek degisiklik masaustu kullanimi. yoksa menulere girdikten sonra gorunum vs tamamen ayni. yani tema yapmaktan kasti sadece masaustu degistirmekse, sirf hizli yuklenecek ve kucuk resimler halinde bir pencerede butun temalarimi gorecegim diye o kadar kod ile bogusmaya kesinlikle degmez. yanindan bile gecmeyin.

ekşiden arakladım evet.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Farklı görüntü arıyorsan her iki platform için de bir sürü alternatif var ama bu tip şeyler sistemin stabilitesini ve hızını azalttığından ne Android'de ne de iOS'da kullanılmasını tavsiye etmem. En güzeli orijinal halinde kullanılması bence...

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Android 4.0 arayüzünü ne iOS'e ne de başka bir sisteme değişirim. Sırf bu yüzden Samsung'un orjinal ROM'larını bile terkettim. CM9 en iyisi.

--- Mesaj Güncellendi ---

kendi tlf hala root etmiş değilim ama bu türkcell'in T20 si canımdan bezdirdi beni adamlar ne var ne yok doldurmuşlar tlf na

Eğer garantiyi sıkıntı etmem derseniz Turkcell'in telefonları Huawei'nin çeşitli modelleri ile aynı. Dolayısıyla Huawei'nin o telefonlar için yapmış olduğu orjinal ROM'lar kurulabiliyor. Birçok forumda bu konu hakkında konuşulduğunu gördüm. Orjinale geçmek kayıptan çok fayda sağlıyor diye biliyorum.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
android'de menü kısmını değiştirdiğinizde performans kaybı yaşanmıyor. aksine daha da hızlanıyor.
örnek olarak 360 launcher'ı turkcell t10 ve optimus black'de denedim. ikisindede aynı performansla çalışıyor.

android 4.0'ın tasarımını ise hiç beğenmiyorum. animasyonlar çok iyi farak grafikler çok fazla bilim kurgu temalı olmuş. apple beyaz diye android'in siyah olması mı gerekiyor anlamış değilim