Android Korkusu

Bu konuyu okuyanlar

Safa ŞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bir sorum olacaktı.Telefon değiştirmeyi düşünüyorum ama note 7 ama kasar diye içimde ukte var sizce ios a mı yönelmeliyim? şimdiden teşekkürler

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
note 7 de kasarsa, eski telefonları parcalamak lazim.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bugün 5.0 yüklü Note 3 bile kolay kolay kasmıyor ama her zaman da yağ gibi akıcılık beklememek lazım samsung'dan.

M

Murat Burç

SDN Okuru
2 sene 3 ay s4 mini kullandım kasma felan yoktu şuan 3. Senesini dolduracak s4 mini kullanicisi akrabam var kasma yok rom root görmedi bu cihazlar iş kullanıcıya bitiyor birazda note 7 kasmaz gönül rahatlığıyla alabilirsin önce nötr 7 kullanıcıları kulübüne git oraları oku istersen

Flash161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yeni teknoloji haberini görmedin galiba kardeş android ios a göre daha kararlı yani stabil çalışıyor ve eğer 3600 tl lik note 7 cok kasarsa kendimi vuracam tabi 4 5 sene sonra belki az az kasabilir ama o her telefonda olur

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Kasmaz o kadar da deyil ama bence parana yazık olur o paraya 2 tane oyun bilgisayarı toplanır

Safa ŞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
ya arkaplanda çalışıyo uygulamalar fln oyunla pek işim yok ama aktif kullanırım note 7 tabiki canavar ama ios kullanıcısıyım android de kullandım zamanında note 2 fln üst modelleri çıktıkça yani eskidikçe sıkıntı yaşadım rahat kullanıyodum fakat bir süre sonra ısınınca kasma başlıyordu o yüzden android önyargısı oluştu

Flash161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
ya arkaplanda çalışıyo uygulamalar fln oyunla pek işim yok ama aktif kullanırım note 7 tabiki canavar ama ios kullanıcısıyım android de kullandım zamanında note 2 fln üst modelleri çıktıkça yani eskidikçe sıkıntı yaşadım rahat kullanıyodum fakat bir süre sonra ısınınca kasma başlıyordu o yüzden android önyargısı oluştu
Kardeşim dediğim gibi android ios a göre daha kararlı sdn bununla ilgili haber çıkardı android ten korkmana gerek yok hele hele bir de note7 alıcaksan korkmanın manası yok

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Filmin adı : Android OS
Tür : Korku,Trajedi
İmdb : 9.2
Filmin konusu : Herşey google şirketinin ölümcül deneyi ile başladı.Bu şirket apple ın kapalı sistemine karşıydı.Bir mobil işletim sistemi üretmeliyiz açık kaynak kodlu olmalı insanları kendi safımıza çekmeyiz dediler ve ölümcül deneyin ilk aşaması bitmiş oldu.Android piyasaya sürüldü başta çok talep görmese de apk gibi bedava özellikleriyle insanın kanına girmeyi başardı.İnsanlar artık lanetlenmişti adeta bir zombi gibi herkes birbirine android öneriyor.Virüs hızla yayılıyor üreticiler doymuyor hergün yeni bir marka katılıyor.Artık insanlık kandırıldı proje başarılı oldu.Acaba insanlık birgün bu virüsten kurtulup ios işletim sistemine dönecek mi?
Devamı sinemalarda...

Flash161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Filmin konusu : Herşey google şirketinin ölümcül deneyi ile başladı.Bu şirket apple ın kapalı sistemine karşıydı.Bir mobil işletim sistemi üretmeliyiz açık kaynak kodlu olmalı insanları kendi safımıza çekmeyiz dediler ve ölümcül deneyin ilk aşaması bitmiş oldu.Android piyasaya sürüldü başta çok talep görmese de apk gibi bedava özellikleriyle insanın kanına girmeyi başardı.İnsanlar artık lanetlenmişti adeta bir zombi gibi herkes birbirine android öneriyor.Virüs hızla yayılıyor üreticiler doymuyor hergün yeni bir marka katılıyor.Artık insanlık kandırıldı proje başarılı oldu.Acaba insanlık birgün bu virüsten kurtulup ios işletim sistemine dönecek mi?
Devamı sinemalarda...
Android vs ios WİN =ANDROİD

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Devamı sinemalarda...
Emeğine sağlık.:D:D:D:D:D:D

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
2012' den bu yana sırasıyla Galaxy Wonder , iphone 4S, iphone 5S , Sony Z5,Lenovo A7000 kullandım.Şimdi bunu niye belirttim sana anlatayım. İlk kullandığım akıllı telefon androide lanet ettirtmişti ondan sonra kullandığım iphone cihazlarda şükür böyle birşey demedim kasma diye hiç bir şey yaşamadım.Sonra bu senenin başında z5 aldım gayet seri ve akıcı bi cihazdı arızalandı idareten Lenovo A7000 aldım 2-3 ay idare etsin diye ama ben onda da bir kasma yaşamadım. Günümüz cihazlarında minimum 2 GB ram ile geliyor zaten ne o günden bu güne android çok gelişti ve daha kararlı hale geldi. Herhangi bir şüphen olmasın

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
ANDROİD bir tek HTC'de güzel.:)SONY'de fena değil.

neymar_fato

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
ne bulursan yükle işte o zaman kasar
günlük kullanmadığın bi yazlım varsa sil ozaman kasmaz
arada çalışan uygulamaları kapa yueter

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Note serisi en iyi telefonunu bence note 4 ile yapti.ve ondan sonrada oyle devam etti.note4 note icin bence milatti telefon olarak.bende note 4 var kitkat ile basladi su an son versiyon marshmallow yuklu ve hala telefon yag gibi kayiyor.note 7 i se cok guclu bir telefon note 4 e gore.kasma donma vs yasanacagini hic sanmiyorum

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Note serisi en iyi telefonunu bence note 4 ile yapti.ve ondan sonrada oyle devam etti.note4 note icin bence milatti telefon olarak.bende note 4 var kitkat ile basladi su an son versiyon marshmallow yuklu ve hala telefon yag gibi kayiyor.note 7 i se cok guclu bir telefon note 4 e gore.kasma donma vs yasanacagini hic sanmiyorum
İyi güle güle kullan ne diyelim.:)