Android işletim sistemli telefon alacağım bütçe en fazla 700 tl

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

hyrptr

Asistan
Merhaba arkadaşlar. Dün Samsung Galaxy Fit model telefonum pantalonda unutmam ve pantalonu çamaşır makinesine atmam nedeniyle mefta oldu. :D Yeni telefon almam gerek. O zamanlar Samsung Galaxy Fit aldığımda bütçem daha azdı. Şimdi en fazla 700 tl bütçe ayırabiliyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Ekleme:

Dell Streak 5 16 GB
Huawei U8800 IDEOS X5
Samsung Galaxy Gio S5660
LG P503 Optimus One

Biliyorum fiyatları arasında biraz fark var ama bu ürünlerden tavsiye ettiğiniz var mı?

hyrptr

Asistan
Aralarından tabiki LG P503 Optimus One.
Dell Streak 5 16 GB tablet olarak geçiyor.
Dell Streak 5 tablet-telefon karışımı olarak geçtiği için yazdım. Bu listeyi yazmam uygun olmadı aslında. 700 tl ye kadar daha iyi cihazlar alabilirim. O yönde tavsiyelerinizi isteyeyim. Liste saçma oldu kusura bakmayın :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://kiyas.la/ Bu site işime yarayacak gibi. Size de tavsiye ederim :)

TYIGIT

Üyecik
Huawei U8800 IDEOS X5
bir tanıdığım aldı, 1 hafta oldu alalı, şimdilik çok memnun
bende kısa bir kurcaladım, menüler karışık geldi ama hızı iyi

burns206

Profesör
windows mobile olanlarin da cok avantaji var.
tavsiyem bol ram kaliteli hizli islemci buyuk ekranli. bisey al. wm7-6-5 android arasinda fazla fark yok. ancak wm daha eski oldugu icin daha kaliteli programlar bulunabilyior.
birde ram rom boyutu ayniysa geneldi hybrid flas ram/rom kullaniyolar.
yani ram =500 rom=500mb ise buyuk ihtimal ram+rom=500mb oluyo.
ssd bellegi 500mb koyuyolar hem ram hem rom olarak kullaniyolar millete 500+500 diye yutturuyolar. :p

blackmamba07

Profesör
İdeos x5te goruntulu konusma varmi.varsa on kamera kac megapiksel
ideos x5'te ön kamera mevcut değil. ön kameraların çoğu vga olarak kullanıyor. yeni nesil smartphone'larda 1.3 mp'ler kullanılmaya başlandı. samsung galaxy s2 ve lg optimus black 2mp ile en iyi ön kameraya sahip ürünler.

macit

Asistan
LG Optimus One kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim. Yanlız Android Market konusunda sıkıntısı var onu da LG Teknik Servise giderek çözebilirsin. Ama diğer konularda oldukça başarılı ve hızlı bir telefon.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
LG Optimus One kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim. Yanlız Android Market konusunda sıkıntısı var onu da LG Teknik Servise giderek çözebilirsin. Ama diğer konularda oldukça başarılı ve hızlı bir telefon.
markette sıkıntı var derken ? hangi konuda sıkıntı var .. vede siz ne şekilde düzelttiniz ?

yahuda

Üyecik
Markette sorun nedir ben kullaniyorum harika
bir sekilde calisiyor lg optimus 3d var hem onla
hem optimus blackla muhtesem uyumlu seyler var hic rastlamadim soruna ama baska telefonlarla belki olabilir

stat counter